شبکه‌ی اچ‌بی‌او دستور ساخت سریال واچ‌من را صادر کرد

سریال واچ‌من توسط شبکه‌ی اچ‌بی‌او ساخته خواهد شد. این شبکه با شعار “هیچ‌چیز هیچ‌وقت تمام نمی‌شود” در صفحه‌ی مجازی این خبر را تایید کرد.

شبکه‌ی اچ‌بی‌او با انتشار پستی در فضای مجازی با عنوان “هیچ‌چیز هیچ‌وقت تمام نمی‌شود” ، به صورت رسمی اعلام کرد که مراحل ساخت سریال واچ‌من را آغاز کرده است. دیمون لیندلوف نویسندگی این سریال را با اقتباس از روی کمیکی به همین نام انجام داده است و حال این اقتباس به شبکه‌ی اچ‌بی‌او رسیده هست. از بازیگرانی که حضورشان در سریال واچ‌من تایید شده است می‌توان به تام میسون، جرمی آیرونز، رجینا کینگ، دان جانسون، تیم بلیک نلسون، دیلان شامبینگ، لیلی رز اسمیت، ادلین اسپون، یحیی عبدل‌المتین II، لوییس گازت جونیور، فرانسیس فیشر و اندرو هاوارد اشاره کرد. اطلاعات دیگری همچون تاریخ پخش این سریال در دسترس نیست و شبکه‌ی اچ‌بی‌او به اشاره به سال ۲۰۱۹ کفایت کرده است!

 

سریال واچ‌من

 

واچ‌من یا نگهبانان (Watchmen)، یک مجموعه کمیک ۱۲ قسمتی است که توسط دی‌سی، از سپتامبر ۱۹۸۶ تا اکتبر ۱۹۸۷ منتشر شده‌است. در سال ۱۹۸۷ تمام ۱۲ قسمت در یک کتاب مجدداً چاپ شد و تا سپتامبر ۲۰۰۸، به ۲۲ چاپ رسید. نویسنده‌ی واچ‌من آلن مور، طراح آن دیو گیبنز و رنگ‌آمیز جان هیگینز است. کمیک واچ‌من در رابطه با گروهی از قهرمانان، به نام نگهبانان است که از هم پاشیده‌اند و قتل یکی از آن‌ها سبب جمع شدن دوباره آن‌ها می‌شود. همچنین ماجرای دیگری به صورت کمیک در کمیک، پیگیری می‌شود که داستان ناخدایی است که کشتی‌اش غرق شده‌است و سعی در بقا و بازگشت به محل زندگی و خانواده‌اش را دارد. نگهبانان بارها به عنوان بزرگترین کمیک تاریخ مورد ستایش قرار گرفته است. کمیک در آمریکای قرن بیستم رخ می‌دهد. در سال ۱۹۷۷ پس از اعتراضات گستردهٔ مردم، سناتور «کین» قانونی در مجلس می‌گذراند که به موجب آن فعالیت قهرمان‌های نقابدار گروه نگهبانان ممنوع اعلام می‌شود. پس از آن، عده‌ای از نگهبانان بازنشسته می‌شوند و عده‌ای برای دولت کار می‌کنند و تنها یکی از آنان به اسم «رورشَک» به‌طور غیرقانونی به فعالیت ادامه می‌دهد.

موزیک ویدیوی فیلم سینمایی شعله ور با صدای همایون شجریان منتشر شد + ویدیو
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • شبکه‌ی اچ‌بی‌او دستور ساخت سریال واچ‌من را صادر کرد