نیل پورویس و رابرت وید به بیست و پنجمین جیمز باند بازگشتند!

نیل پورویس و رابرت وید ، نویسندگان جنجالی که ۶ فیلم از مجموعه جیمز باند را نوشته اند ، برای بیست و پنجمین جیمز باند دوباره به این پروژه پیوستند .

مدتی ست که اخبار ناامیدکننده‌ای از بیست و پنجمین جیمز باند می‌شنویم؛ از خبر خارج شدن دنی بویل از پروژه بگیرید تا تولید دوباره‌ی پروژه، یافتن کارگردان جدید و (طبق برخی شایعات) عقب افتادن تاریخ اکران. اما امروز بالاخره این طلسم شکسته شد! قرار شده که نیل پورویس و رابرت وید که نویسندگی ۶ فیلم از سری فیلمهای باند را بر عهده داشته اند، به بیست و پنجمین جیمز باند بازگردند.

 

دنیل پورویس و رابرت وید

 

این خبر حتما برای علاقه مندان به این کاراکتر و مجموعه فیلم خبر خوشایندی خواهد بود زیرا این دو نویسنده قبلا با همکاری یکدیگر، ۶ فیلم جیمز باند را به ثمر رسانده‌اند که همگی جزو فیلمهای موفق محسوب می‌شدند. لازم به ذکر است که نیل پورویس و رابرت وید از اول برای نوشتن این پروژه استخدام شده بودند؛ اما با حضور دنی بویل و نویسنده‌ی جدیدش، امکان همکاری میسر نبود. خب، اکنون به نظ می‌رسد که با رفتن بویل از مجموعه جیمز باند ، گروه قدیمی دوباره دست به کار شده اند تا بیست و پنجمین جیمز باند را زنده نگه دارند!

 

تصویر جدید فیلم هوانوردان با بازی فلیسیتی جونز و ادی ردمین منتشر شد
ادامه
چه بلایی بر سر جیمز باند آمد؟ مثل اینکه فیلم جدید جیمز باند (بیست و پنجمین فیلم از سری) درگیر مشکلاتی شده که به نظر نمی‌رسد به این راحتی از آن‌ها رهایی یابد. امیدواریم میراث این سری در طی این اتفاقات از بین نرود و شاهد بازگشت شکوهمند مامور ۰۰۷ دوست‌داشتنیمان باشیم.

مجموعه جیمز باند مجوعه‌ای از فیلم‌هایی است که براساس شخصیت داستانی خیالی به نام جیمز باند، مأمور سازمان ام‌ای۶ خلق شده‌است. جیمز باند در داستان بلندی که یان فلیمینگ نوشته بود با ۰۰۷ کدگذاری شده‌بود. نسخه‌های اولیه بر اساس داستان نگارش یافته توسط فلیمینگ و داستان‌های کوتاه بود که البته بعدها دارای خط داستانی مستقل خودش شد. این سری فیلم، به عنوان یکی از طولانی‌ترین سری فیلم‌هایی است که در حال تولید می‌باشد. شروع این سری فیلم‌ها از سال ۱۹۶۲ بوده که تا ۲۰۱۵ ادامه داشته‌ است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *