حمله‌ی کوسه‌ی ماقبل‌تاریخیِ بزرگ‌دندان به باکس‌آفیس آمریکا!

فیلم The Meg (بزرگ‌دندان) با بازی جیسون استتهام در این آخرین هفته، در کمال ناباوری به فروش ۴۵ میلیون دلاری رسیده است! با دژم همراه باشید.

فیلم The Meg (مخفف Megalodon یا بزرگ‌دندان؛ محصولی از کمپانی وارنر) در اولین هفته‌ی اکرانش، منتقدان و عوامل سینما را به شدت غافل‌گیر کرد! این فیلم با فروش ۴۴.۵ میلیون دلاری در صدر جدول باکس‌آفیس این هفته قرار گرفت و جیسون استتهام بالاخره توانست به صدرنشینی تام کروز پایان دهد. فیلم The Meg داستان زیست‌شناسی در اعمقا دریاست که به همراه یک گروه از همکارانش، در حال درگیری و مبارزه با یک کوسه‌ی ماقبل تاریخی به نام بزرگ‌دندان می‌باشند که اصلا قرار نبوده تا امروز زنده باشد! گفته شده که بودجه‌ای که وارنر برای بازگرداندن بزرگ‌دندان به دنیای زنده‌ها (البته به صورت دیجیتالی!) استفاده کرده حدود ۱۳۰ میلیون دلار بوده است که باید دید این فیلم در ادامه‌ی فروشش چه خواهد کرد.

 

فیلم The Meg
بزرگ‌دندان است دیگر!

 

از بقیه‌‌ی فیلم‌ها چه‌خبر؟

 

ماموریت غیرممکن: فال‌اوت که تا هفته‌ی پیش بر جدول فروش فیلمهای سینمایی حکمرانی می‌کرد، این هفته با فروش ۲۰ میلیون دلاری در رتبه‌ی دوم ایستاد. این فیلم، هم‌اکنون در سومین هفته‌ی اکرانش به سر می‌برد و تا به امروز، در مجموع به فروش جهانی ۱۶۲ میلیون دلاری رسیده است. در رتبه‌ی سوم، فیلم لایو اکشن کریستوفر رابین را می‌بینیم. مثل اینکه از ورود وینی پو به دنیای سینما نیز استقبال نسبتا خوبی شده است و این فیلم با فروش ۱۲.۴ میلیون دلاری در رتبه‌ی سوم ایستاده است. این فیلم تا به امروز به فروش کلی ۵۰ میلیون دلاری دست یافته است.

 

سریال Stargirl | لوک ویلسن به سریال اختصاصی استارگرل پیوست
ادامه

در رتبه‌ی چهارم اما فیلم مرد قلمی را داریم. این فیلم در هفته‌ی اول اکرانش فروش عالی‌ای نداشت و توانست با ۱۱ میلیون دلار، در چهارمین رتبه‌ی باکس‌آفیس قرار بگیرد (پیش‌پرده‌ی این فیلم را در اینجا ببینید). برای پنجمین و آخر رتبه‌ی برتر باکس‌آفیس، BlacKkKlansman را داریم که ساخته‌ی اسپایک لی می‌باشد و توانسته با فروش ۱۰.۸ میلیون دلاری در رتبه‌ی پنجم بایستد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • حمله‌ی کوسه‌ی ماقبل‌تاریخیِ بزرگ‌دندان به باکس‌آفیس آمریکا!