نقد فیلم The House with a Clock in its Walls | جادوی واقعی یا الکی ؟

در نقد فیلم the house with a clock in its walls ، به این میپردازیم که آیا فیلم جدید جک بلک و کیت بلانشت به کارگردانی الی راث توانسته موفق ظاهر شود یا خیر ؛ همراه ما باشید :

نقد فیلم The House with a Clock in its Walls

 

کمدی یا فانتزی ؟ تکلیف مشخص نیست

فیلم جدید جک بلک و کیت بلانشت به کارگردانی الی راث فیلمی‌ست که دیدنش برای یک بار سرگرم شدن بد نیست و اگر تمام فیلمهای خوب این روزها را دیده اید ، برای کمی وقت‌گذراندن بیشتر این فیلم مناسب خواهد بود ؛ این فیلم به شعور شما توهین نمی کند و هدفش عمیق بودن نیست ، فیلم داستان معمولی و مناسبی دارد و شاید یکی دو جا شما را غافلگیر کند که البته حسی زودگذراست . اما بزرگترین مشکل فیلم خانه ای با یک ساعت درون دیوارهایش ، این است که تکلیف خود را مشخص نکرده ؛ این فیلم دقیقا نمی داند که می خواهد یک کمدی باشد یا یک فیلم فانتزی با داستانی سرگرم کننده . همین تعلیق بدجور است که سبب می شود المان های متوسط رو به خوب فیلم به چشم نیاید .

 

نقد سریال پاتریک ملروز : پنج جلد سریال!
ادامه
نقد فیلم The House with a Clock in its Walls
با نقد فیلم The House with a Clock in its Walls همراه دژم هستید ؛ تیم بازیگری شامل افراد کارکشته‌ای همچون جک بلک و کیت بلانشت است که دیدنشان کنار یکدیگر حوصله سر بر نیست و احتمالا با کمی ارفاق بتوانید از آن لذت ببرید .

 

داستانی ساده ، شیرین و خام

داستان این فیلم با اقتباس از روی کتابی به همین نام نوشته شده و ماجرای پسربچه‌ای را روایت می کند که بعد از مرگ ناگهانی والدینش ، برای ادامه‌ی زندگی نزد دایی عجیب و غریبش می‌رود و کم کم متوجه می‌شود که دایی‌اش نه تنها زیادی عجیب و غریب است ؛ بلکه بسیار مرموز است و رازهایی پنهان دارد . روایت کلی فیلم شما را درگیر خودش نمیکند اما همینکه مجبور نمی شوید فیلم را قطع کنید و از خیر دیدنش بگذرید خود یک نکته‌ی مثبت حساب می‌شود ! از این فیلم شاید چیزی یاد نگیرید اما احتمالا دیدنش برایتان خوشایند خواهد بود ؛ گرچه آنچنان عمیق نیست .

 

 

 

 

نمره‌ی نهایی
نمره‌ی دژم
۵
میانگین امتیازات: ۵
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *