برترین فیلم های تام هاردی | مکس دیوانه ، استوارت و خیلی چیزهای دیگر

مگر میشود کسی تام هاردی ، بین کریستوفر نولان ، ونوم سونی ، مکس دیوانه ، سم فیشر سینما و خیلی چیزهای دیگر را نشناسد ؟! اما برای اینکه بدانید باید سراغ چه فیلم هایی با بازی تام هاردی بروید ، این پست معرفی برای برترین فیلم های تام هاردی آماده کردیم ؛ همراه ما باشید ؛

 

برترین فیلم های تام هاردی

 

 

۵٫ لاک :

وقتی قرار است تمام نماهای یک فیلم سینمایی بلند فقط در یک لوکیشن و آن هم یک خودرو و آن هم فقط با یک بازیگر فیلم برداری شود ، بدون شک بعد از کارگردان بیشترین بار بر روی دوش همان بازیگر است ؛ تام هاردی در فیلم لاک (Locke) مرزهای بازیگری در جلوی دوربین را جا به جا میکند و بدون اینکه حتی لحظه‌ای به خسته شدن فکر کنید ؛ هاردی شما را ۹۰ دقیقه سرگرم میکند !

 

برترین فیلم های تام هاردی
فیلمهایی با بازی تام هاردی – لاک

 

 

۴٫ بی قانون :

بی قانون یکی از فیلمهای جالب توجه بود که کمتر دیده شد ؛ هر چند وجودش در این لیست به خاطر بازی درخشان تام هاردی است ؛ داستان فیلم در مورد برادران قلدری‌ست که فکر میکنند هرگز نمی میرند و مردم هم حرف آنها را میپذیرند ؛ اما پلیس محلی چیز دیگری فکر میکند … .

 

بازیگر اصلی سریال سرگذشت ندیمه در فیلم جدید کارگردان آپگرید !
ادامه
تام هاردی
فیلمهایی با بازی تام هاردی – بی قانون

 

 

۳٫ از گور برگشته :

داستان از گور برگشته کمی متفاوت است ؛ اعتبار این فیلم کمی از خود تام هاردی بیشتر است و هیچ دلیلی وجود ندارد که این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هاردی باشد ؛ اما علت رتبه ی سوم در این لیست بازی در نقش منفی برای هاردی است ؛ اگر چه Bane در بتمن کریستوفر نولان هم چندان بد نبود ؛ اما جان فیتزجرالد از گور برگشته بی رحم تر و جذاب تر از آب در آمده !

 

فیلم هایی با بازی تام هاردی
فیلمهایی با بازی تام هاردی – از گور برگشته

 

 

۲٫ مکس دیوانه :

فیلم مکس دیوانه یا همان مد مکس ، بیش از اندازه برای داشتن یک نقش اصلی شلوغ است ؛ ریتم روایی پر سرعت ، حجم جلوه های ویژه میدانی و نبردهای ماشینی و گریم های عجیب غریب جای فرصت کمی در اختیار بازیگرانش قرار میدهد ؛ اما تام هاردی از همین فرصت کم استفاده میکند و یادآور میشود که اسم فیلم مکس دیوانه است ؛ یعنی من !

 

مکس دیوانه
برترین فیلمهای تام هاردی – مکس دیوانه

 

 

۱٫ سوابق زندگی استوارت

اشتباه نکنید ! نه خبری از فیلم های نولان است و نه خبری از برانسون معرکه و حتی نه خبری از یک فیلم سینمایی هالیوودی ! بله ؛ بهترین فیلم تام هاردی یک تله فیلم بریتانیایی است که به احتمال زیاد ندیده اید ! استوارت یک فیلم ساده درمورد اعتیاد نیست که بخواهد نگاه اسیب شناسانه ی اجتماعی در محیط آزمایشگاهی ارائه دهد ؛ این فیلم آنقدر خارق العاده است که هر صحبتی در موردش زیاده گویی است !

 

تصاویر جدیدی از فیلم Venom منتشر شد | عنصر دلقک تراژیک !
ادامه
بازی تام هاردی
برترین فیلمهای تام هاردی – سوابق زندگی استوارت

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *