استار ترک ۴ بازیگران اصلی خودش را از دست می‌دهد؟

گزارشات جدید خبر از آن می‌دهد که احتمال دارد کریس همزورث و کریس پاین از فیلم سینمایی استار ترک ۴ خداحافظی کنند! با دژم همراه باشید.

کریس همزورث را در اولین استار ترک به خاطر دارید؟ او در نقش جورج کرک در اولین ریبوت سری فیلمهای استار ترک حضور یافت. خب، تا چندی پیش خبر از این داشتیم که قرار است استار ترک جدید با محوریت سفر در زمان ساخته شود و مقرر شده بود که کاپیتان جیمز تی کرک (با بازی کریس پاین) در سفرش به گذشته با جورج کرک همراه ماجرایی تازه شوند. حال، خبرهای جدید حاکی از آن است که نه تنها احتمال دارد استار ترک ۴ (پیشتازان فضا ۴) کریس همزورث را از دست بدهد؛ بلکه امکان دارد کریس پاین نیز در آن نقش‌آفرینی نکند!

 

کریس همزورث

 

این تصمیم به دلیل بودجه‌ی کمی‌ست که کمپانی سازنده یعنی پارامونت برای فیلم در نظر گرفته است. این تصمیم با توجه به فروش ناامیدکننده‌ی سومین قسمت یعنی “استار ترک ماورا”، آن چنان هم بعید نبود. کریس همزورث و کریس پاین هر دو از بازیگران محبوب سینما هستند و احتمال اینکه بر سر دستمزدی که برای فیلم می‌گیرند با پارامونت به مشکل بر بخورند، بسیار بالاست. البته مشخص نیست که در صورت نبود آن‌ها، چه بلایی بر سر استار ترک می‌آید؛ زیرا از روز اولی که مشخص شد موضوع استار ترک ۴ چه خواهد بود، طرفداران برای دیدن این دو شخصیت کنار هم لحظه شماری می‌کردند. بعید است که پارامونت فکر تعویض بازیگر به سرش بزند زیرا تا همین امروز، قراردادهای زویی سالدانا، زاکاری کوینتو، کارل اربن، سیمون پگ و جان چو به قوت خود باقی مانده‌اند.

 

اسپیلبرگ با Blackhawk به دنیای کامیک‌بوک وارد می‌شود!
ادامه

کریس پاین

 

کریس پین (Christopher Whitelaw “Chris” Pine) بازیگر آمریکایی و متولد ۲۶ اگوست ۱۹۸۰ در لوس آنجلس است که با ایفای نقش در فیلم استار ترک شناخته شد. او همچنین در فیلم واندروومن (و دنباله‌ی آن، واندروومن ۱۹۸۴) از دنیای دی‌سی نیز ایفای نقش می‌کند. کریس همزورث (Christopher Hemsworth زاده ۱۱ اگوست ۱۹۸۳ در ملبورن، ویکتوریا) یک بازیگر استرالیایی است که برای ایفای نقش شخصیت ثور در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌هایی نظیر استار ترک (۲۰۰۹)، گریز بی‌نقص (۲۰۰۹)، کلبه‌ای در جنگل (۲۰۱۲)، سفیدبرفی و شکارچی (۲۰۱۲)، سحرگاه سرخ(۲۰۱۲) و شتاب (۲۰۱۳) شناخته شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • استار ترک ۴ بازیگران اصلی خودش را از دست می‌دهد؟