برنامه‌های کمپانی سونی برای اسپین‌آف‌های دنیای اسپایدرمن چیست؟

سیلک ، نایت‌واچ و جک‌پات ؛ مثل اینکه کمپانی سونی برای اسپین‌آف‌های دنیای اسپایدرمن برنامه‌های بسیاری دارد ! با دژم همراه باشید .

 

کمپانی سونی به تازگی اعلام کرده که قرار است فیلمهای بیشتری از سری اسپین‌آف‌های دنیای اسپایدرمن بسازد. سونی از سه فیلم به نام‌های سیلک ، نایت‌واچ و جک‌پات پرده برداری کرده که هر سه فیلم از شخصیت‌های موجود در سری کامیک‌های اسپایدرمن (از دنیای مارول) می‌باشند. سونی با تایید ساخت این سه فیلم، به همراه سه فیلم از قبل تایید شده‌ی “ونوم”، “سیلور و بلک” و “کریون شکارچی”، اکنون به معرفی چندیدن فیلم مختلف از اسپین‌آف‌های دنیای اسپایدرمن یعنی سیلک ، نایت‌واچ و جک‌پات بسنده کرده که البته مشخص نیست این فیلم‌ها به همین تعداد ختم شوند یا خیر. البته باید بگوییم که درباره‌ی ساخت فیلم سیلک از قبل صحبت‌هایی شده بود اما تاییدی بر آن صورت نگرفته بود.

 

کمپانی سونی

 

سیندی مون یا سیلک یک شخصیت آمریکایی کره‌ای است که توسط دن اسلات و هامبرتو راموس ساخته شد و در سال ۲۰۱۴ در سری کامیک‌های مرد عنکبوتی شگفت انگیز معرفی شد. مون قدرتهایی کاملا مشابه با اسپایدرمن را دارد و دقیقا توسط همان عنکبوتی گزیده شده است که پیتر پارکر را نیش زد. البته او توانایی تولید تار ارگانیک دارد در صورتی که پیتر پارکر مجبور است تارهایش را به صورت مصنوعی تولید کند.

 

سیلک

 

تری کاوانا، الکس ساویوک و جو رابینشتاین در سال ۱۹۹۳، شخصیتی به نام کوین ترنچ یا نایت‌واچ را خلق و معرفی کردند. دکتر ترنچ در یک درگیری خیابانی، جسدی با یک لباس ابرقهرمانی مشاهده می‌کند و وقتی ماسک آن جسد را برمی‌دارد، در کمال تعجب خودش را در سنی بالاتر می‌بیند! او از این موضوع ترسیده و به همراه لباس به یک جزیره‌ی دور افتاده سفر می‌کند؛ اما دست سرنوشت، او را مجاب می‌کند که برای یافتن ریشه‌ی این لباس، آن را بر تن کرده و پارتیزانی کند!

 

نایت‌واچ

 

جک‌پات لقب دو شخصیت از کمیک‌های مارول است که در سال ۲۰۰۷ در سری کمیک‌های اسپایدرمن ظاهر شدند. اولین نفر که با نام سارا ارت شناخته می‌شود، یک دانشمند است که وقتی در حال کار بر روی یک ویروس بوده، در معرض نوعی پیشرفته از آن قرار می‌گیرد و قدرتهایی فراانسانی به دست می‌آورد! او پس از این واقعه، شروع به مبارزه با جرم و جنایت می‌کند اما پس از مدتی، از این کار خسته شده و برای رسیدگی به خانواده‌اش، هویتش را به شخصی به نام آلانا جابسان میفروشد. جابسان نیز لباس قهرمانی سارا را بر تن کرده و با استفاده از هورمون‌های افزایش قدرت بدنی و دستیابی به ژن‌های جهش‌یافته، قدرتهایی شبیه به سارا و فراتر از آن می‌یابد.

 

جک‌پات

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • برنامه‌های کمپانی سونی برای اسپین‌آف‌های دنیای اسپایدرمن چیست؟