مارول در حال مذاکره با دیزنی برای بازگرداندن جیمز گان است

مارول جیمز گان را بازپس میگیرد! این کمپانی در حال مذاکره با دیزنی برای بازگرداندن گان به دنیای سینمایی خود است. با دژم همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری ددلاین، کمپانی مارول در حال تلاش است تا جیمز گان را به دنیای سینمایی خودش بازگرداند. در پی توئیت های غیر اخلاقی و توهین آمیزی که گان در فضای مجازی منتشر کرده بود، چندی پیش کمپانی دیزنی تصمیم گرفت که او را از کارگردانی فیلم نگهبانان کهکشان ۳ برکنار کند و سپس این کارگردان را به کل از کمپانی خود اخراج کرد. در پی این اتفاق، جیمز گان در بیانیه‌ای به خاطر نشر این مطالب عذرخواهی کرد. سپس، تمامی دست اندر کاران و عوامل فیلم نگهبانان کهکشان ۳ در بیانیه‌ای خواستار بازگشت او به فیلم شدند و سپس، دیو باتیستا به صورت مستقل اعلام کرد که اگر دیزنی از فیلمنامه‌ی جیمز گان استفاده نکند، دنیای سینمایی مارول را ترک خواهد کرد!

 

 

حال به‌ نظر می‌رسد که مارول هم راضی شده که جیمز گان را به مجموعه فیلمهای خودش بازگرداند. این کمپانی هم اکنون در حال تکاپو و تلاش برای راضی کردن دیزنی است تا جیمز گان را به فیلم بازگرداند. این تصمیم خیلی هم دور از ذهن نبود؛ زیرا گان، مغز متفکر یکی از بزرگترین فرنچایزهای دنیای سینمایی مارول است و نبودش، به احتمال بالا ضربه‌ی بزرگی به نگهبانان کهکشان خواهد زد. (نمونه‌ی این موضوع، صحبتهای باتیستا است که گفته در صورت نبود جیمز گان، در فیلم نگهبانان کهکشان ایفای نقش نمی‌کند.)

 

سوفیا لیلیس ( بازیگر فیلم It ) به فیلم گرتل و هنسل پیوست
ادامه

جیمز گان ۴۸ ساله در اولین روزهای سپری شده پس از این اتفاق، از همه‌ی کسانی که نسبت به این شوخی‌ها خشمگین شدند معذرت خواست و مسوولیت تمام این اتفاقات را به طور کامل بر عهده گرفت و اخراجش را بدون هیچ مقاومتی قبول کرد. او همچنین اعلام کرد که نه تنها از کمپانی ، بلکه از همه‌ی مردم و به خصوص قشری که به خاطر او به آن‌ها آسیب روحی رسیده نیز عذرخواهی می‌کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • مارول در حال مذاکره با دیزنی برای بازگرداندن جیمز گان است