مارک والبرگ گفت از وجود جایزه اسکار فیلم عامه‌پسند خوشحال است!

مارک والبرگ ۴۷ ساله از اینکه آکادمی تصمیم گرفته جایزه اسکار فیلم عامه‌پسند را به مجموعه جوایزش اضافه کند حسابی خوشحال است! با دژم همراه باشید.

مارک والبرگ در مصاحبه اخیرش با خبرگزاری Variety، از تصمیم آکادمی فیلم مبنی بر اضافه کردن جایزه اسکار فیلم عامه‌پسند دفاع کرده و گفته چه بسا که اگر این رشته در گذشته وجود داشت، تا الان چند تایی جایزه هم نصیب او شده بود! بازیگر و تهیه‌کننده ۴۷ ساله هالیوودی که به تازگی در مراسم اکران فیلم جدیدش مایل ۲۲ با خبرنگاران ملاقات کرده، در اشاره به اقدام جنجال برانگیز اخیر آکادمی که بعضا واکنش‌های منفی هالیوود را به دنبال داشته، توضیح داد:

ما فیلم‌هایی در کارنامه‌مان هست که به لحاظ تجاری بسیار موفق بوده‌اند اما در عین حال، باعث شده‌اند اسم‌ ما بد در برود. ما فیلم می‌سازیم که مردم لذت ببرند و اگر چنین جوایز و تشویق‌هایی هم نصیب‌مان بشود که چه عالی! اگر نه هم ما همچنان فیلم می‌سازیم که مخاطبان لذت ببرند. کلی فیلم خوب آن بیرون هست که از قضا خیلی هم پرطرفدار از آب در می‌آیند اما آن‌طور که باید و شاید، از آن‌ ها تقدیر نمی‌شود.

 

راکی در سخت‌ترین مبارزه‌اش؟ / اتهام سواستفاده‌ی جنسی گریبان سیلوستر استالونه را هم گرفت
ادامه

والبرگ بیش از ده سال پیش برای ایفای نقش در فیلم رفتگان (محصول ۲۰۰۶) نامزد جایزه اسکار در رشته بهترین بازیگر نقش مکمل شد و یک بار هم در سال ۲۰۱۰ به عنوان تهیه‌کننده فیلم مبارز نامزدی اسکار را به دست آورد. فیلم اکشن مهیج مایل ۲۲ که از جمعه آینده (۱۷ اگوست) به شکل گسترده در سینماها اکران می‌شود، چهل و پنجمین فیلم کارنامه والبرگ ۴۷ ساله محسوب می‌شود.

 

روندا روزی بازیگری که نقش مامور سازمان سیا را در مایل ۲۲ ایفا کرده هم معترف است از اضافه شدن رشته فیلم عامه‌پسند خوشحال است. روزی هم درباره‌ی جایزه اسکار فیلم عامه‌پسند گفت:

این جوری ممکن است شانسی هم نصیب من بشود. بالاخره، من هم وارد رقابت برای جایزه آکادمی شدم. به من رای بدهید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • مارک والبرگ گفت از وجود جایزه اسکار فیلم عامه‌پسند خوشحال است!