سریال اسکارلت ویچ و سریال لوکی ساخته می‌شوند؟

به تازگی دیزنی اعلام کرده که قرار است از کاراکترهایی که فیلم مستقل ندارند سریالهای کوتاه بسازد. آیا سریال اسکارلت ویچ و سریال لوکی ساخته می‌شود؟

دیزنی در حال بسط دادن سرویس استریم خود است و تقریبا در سکوت خبری این کار را انجام می‌دهد. اما به تازگی اعلام شده است که احتمالا کاراکترهایی که نتوانستند فیلم مستقلی دریافت کنند سریالی کوتاه در این سرویس دریافت خواهند کرد و تا به اینجا، احتمال ساخت سریال اسکارلت ویچ و سریال لوکی بالا رفته است. دیزنی اعلام کرده که قصد دارد از بازیگرهای نسخه‌ی سینمایی این کاراکترها استفاده کند و سریالهایی ۶ تا ۸ قسمتی از سرگذشت آنها بسازد. این موضوع با توجه به اینکه کاراکترهایی همچون فالکون، هاوک‌آی، مانتیس و… هیچوقت نتوانستند توجهی که باید را در دنیای سینمایی جلب کنند، بسیار هیجان انگیز است و اگر ساخت این سریالهای کوتاه به صورت رسمی تایید و آغاز شود، احتمالا شاهد موفقیت زود هنگام سرویس استریم دیزنی خواهیم بود.

 

سریال لوکی

 

دیزنی تا به اینجای کار اعلام کرده که تمام و کمال از سرویس استریم جدید خود پشتیبانی خواهد کرد و قرار است سریالهای جدیدی که ساختشان اعلام شده نیز با بودجه‌ی بالا و بهترین عوامل ساخته شوند و چون بر روی پرده‌ی نقره‌ای قرار ندارند، دلیل بر کیفیت پایین آن نیست. قطعا دیدن سریالهایی از سرگذشت کاراکترهایی که دوستشان داریم ولی کمرنگ هستند بسیار جذاب خواهد بود؛ عناوینی چون سریال لوکی و یا سریال اسکارلت ویچ قطعا برای مخاطبان دیزنی و مارول جذاب خواهد بود و با اینکه تقریبا از آنها اطلاعات خوبی داریم، ولی دیدن پیشینه و همچنین داستانهایی که این شخصیتها به صورت مستقل دنبال می‌کنند باید بسیار هیجان انگیز باشد. مارول و دیزنی در حال حاضر، در حال ارائه‌ی خدمات خوبی هستند تا بتوانند مخاطبان خود را سرگرم نگاه دارند و در عین حال، با ساختن دنیایی ابرقهرمانی در سینما، از بیشتر رقبای اصلی خود پیشی بگیرند. 

نوروز ۹۸ به جای پایتخت ، سریال ن. خ ببینید !
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *