لیست بازیگران فیلم جوکر منتشر شد | یاران فینیکس و فیلیپس!

تاد فیلیپس از طرف کمپانی وارنر برادرز، لیست عوامل و لیست بازیگران فیلم جوکر را منتشر کرده است. گلن فلشلر و شیا ویگهام از اعضای این لیست هستند.


روزی دیگر و خبری دیگر از فیلم جوکر . تاد فیلیپس کارگردان فیلم جوکر لیست کامل بازیگران این فیلم را فاش نمود؛ فیلمی با بازی خواکین فینیکس در نقش شاهزاده دلقک جرم و جنایت. علیرغم بودجه‌ی کم و استقلال فیلم، به نظر می‌رسد یک فیلم کامل خواهیم داشت و بازیگرانی محبوب و شناخته شده که در ان خواهند درخشید. در این لیست اسامی قبلی مانند فرانسیس کانروی (شش فوت زیر زمین و بوی خوش زن)، زازی بیتز (ددپول ۲)، برت کالین (سریال لاست)، مارک مارون (Glow) و رابرت دنیرو به چشم می خورد؛ اما این فهرست شامل شگفتی هایی از جمله ستارگانی مانند شیا ویگهام (کنگ: جزیره گم شده و سریال مامور کارتر)، گلن فلشلر (سریال Barry) و بیل کمپ (جیسون بورن) است.

 

بیل کمپ | لیست بازیگران فیلم جوکر
بیل کمپ

 

البته باید گفت که هیچ توصیف شخصیتی در کار نیست و به طور دقیق معلوم نیست بازگران نقش چه کاراکترهایی را بازی خواهند کرد. در کل می دانیم خواکین فینیکس در نقش آرتور فلک ملقب به جوکر، برت کالن در نقش پدر بروس وین یعنی توماس وین، زازی بیتز در نقش یک مادر تنها و فرانسیس کانروز در نقش مادر جوکر می درخشند. نام بردلی کوپر به عنوان تهیه کننده نیز که همراه با تاد فیلیپس در سه گانه فیلم خماری (Hangover) با هم همکاری داشتند در این لیست به چشم می خورد.

 

Westworld برای فصل سوم تمدید شد .
ادامه
شیا ویگهام | لیست بازیگران فیلم جوکر
شیا ویگهام

 

ویگهام یکی از آن بازیگرهایی است که درهر فیلم خوبی پیدایش می شود! (رییس مدرسه و امپراتوری بوردواک) آن هایی که به دنبال سریال گلن فلشلر بودند می دانند که او بازیگر هولناکی (از نوع خوبش!) است. فلشلر در هر دو نقش کارگاه واقعی و بری بازی کرده است که یک دلقک بود؛ اما در فیلم جوکر خودش باید با یک دلقک وحشت آفرین رو به رو شود. بیل کمپ که در سریال اولین و آن شب بازی کرده است نشان داده است احتمالا کارگاه خوبی برای گاتهام خواهد بود. از دیگر افراد می توان به داگلاس هاج (مدیر شب و رابین همود ) و جاش پایس (منهتن کوچک و من نور را دیدم) اشاره کرد.

 

گلن فلشلر | لیست بازیگران فیلم جوکر
گلن فلشلر
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *