جیمز وان فیلم کوتاه ترسناک Milk را تبدیل به فیلم بلند می‌کند!

کمپانی نیو لاین جیمز وان را موظف کرده که از روی فیلم کوتاه ترسناک Milk (ساخته سانتیاگو منگینی) یک فیلم بلند بسازد. با اطلاعات تکمیلی همراه مجله سینمایی دژم باشید.

به نظر می‌رسد که فیلم کوتاه ترسناک Milk که ساخته سانتیاگو منگینی می‌باشد، توجه کمپانی نیو لاین را به خود جلب کرده؛ زیرا این کمپانی اعلام کرده که از جیمز وان دعوت کرده تا اقتباسی بلند از روی این فیلم کوتاه بسازد. باید بگوییم که جیمز وان اصلا با ساخت فیلم بلند از روی یک فیلم کوتاه بیگانه نیست و اولین اثر سینمایی‌اش یعنی اره (Saw) یک اقتباس از روی فیلم کوتاهی بود که خودش ساخته بود. بنابراین از این بابت خیالمان راحت است که این اقتباس وفادار خواهد بود. کمپانی نیولاین برای نوشتن فیلمنامه‌ی بلند فیلم کوتاه ترسناک Milk از بن کالینز و لوک پیوتروفسگی استفاده می‌کند و کارگردان اثر یعنی سانتیاگو منگینی نیز بر روی نوشتن آن نظارت خواهد داشت.

 

جیمز وان و کمپانی نیو لاین

 

جیمز وان به همراه شریکش در کمپانی هیولای اتمی (Atomic Monster) تهیه‌ی این عنوان را بر عهده خواهد داشت و کمپانی سرگرمیهای ورتیگو (Vertigo) نیز در تهیه‌ی این عنوان به وان کمک رسانی میکند. داستان فیلم کوتاه ترسناک Milk (که امسال توانست جوایز بسیاری را از آن خود کند) مربوط به پسری نوجوان می‌شود که به واقعیت وجودی مادر بیش از حد قدرتمندش شک می‌کند و دقیقا نمی‌داند که چه چیزی درباره‌ی او درست است و چه چیزی درست نیست.

 

بن افلک فیلم دزدی میلیونی از مک‌دونالد را با بازی مت دیمون میسازد
ادامه

فیلم کوتاه ترسناک Milk

 

انتظار می‌رود که ساخت فیلم بلندی از روی فیلم کوتاه ترسناک Milk سبب شود تا سانتیاگو منگینی بیش از پیش شناخته شود و این موضوع برای محبوبیت بیشتر او در جوامع جهانی بسیار مفید خواهد بود. حال نیز باید کمی صبر کنیم تا مراحل ساخت فیلم به صورت رسمی از طرف کمپانی نیو لاین شروع شود و بتوانیم لیست کامل عوامل، خلاصه‌ای از داستان، بازیگران و تریلر این فیلم را مشاهده کنیم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *