جیسون بلوم و جیمز وان در فیلم M3GAN با یکدیگر همکاری می‌کنند | اتحاد ابرتهیه‌کننده‌های هالیوودی

جیسون بلوم و جیمز وان قرار است تهیه‌ی عنوان جنایی-ترسناک M3GAN را بر عهده بگیرند ؛ جایی که مشخص می‌شود نباید زیاد از حد به تکنولوژی تکیه کرد !

جیسون بلوم و جیمز وان ، دو تن از ابرتهیه‌کننده‌های معروف هالیوودی ، قرار است در فیلم جنایی-ترسناک M3GAN با یکدیگر همکاری کنند . 

 

جیمز وان

 

این فیلم قرار است داستان کارمند یک‌ شرکت عروسک‌سازی را روایت می‌کند که از تکنولوژی هوش مصنوعی برای ساخت یک عروسک هوشمند استفاده می‌کند تا مرحمی‌ باشد بر درد دختر خواهرش ، که به تازگی یتیم شده است . اما همانطور که همگی حدس زدید ، این داستان به درستی پیش‌ نمی‌رود و این عروسک ، بیش از حدی که باید به شعور و درک می‌رسد !

 

فیلم قرار است بر روی این قضیه تمرکز کند که انسان‌ها نباید بیش از حد به تکنولوژی تکیه کنند و زندگی خود را بر اساس آن مرتب و برنامه‌ریزی کنند .

 

جیسون بلوم
جیسون بلوم ، بنیان‌گذار کمپانی بلوم‌هاوس

 

از نظر محتوایی ، باید گفت که این فیلم یکی از بزرگترین چالش‌های پیش رو برای بازسازی فیلم بازی بچگانه است ؛ زیرا در باطن ، هر دوی این فیلم‌ها به روایت یک موضوع می‌پردازندو آن هم‌ یک عروسک پیشرفته‌ی باهوش خطرناک است !

 

جرارد جان‌استون این فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای از آکلا کوپر خواهد ساخت . کوپر قبلا تجربه‌ی سریال “داستان ترسناک آمریکایی” را داشته و این موضوع ، کمی خیال ما را از بابت وحشت فیلم راحت می‌کند !

 

جیمز وان درباره‌ی این فیلم‌ در توییترش نوشته است :

” تلفیقی از آنابل ، جذابیت مرگبار و ترمیناتور ، اصطلاحی‌ست که برای توصیف این فیلم به کار می‌برم ! “

 

جیمز وان
جیمز وان ، ابرتهیه‌کننده‌ی ژانر وحشت !

 

وان را برای ساخت فیلم‌های ترسناکی چون اینسیدیوس ، کانجورینگ و اره و همچنین برای فیلم‌هایی چون آکوامن و سریع و خشن ۷ می‌شناسیم .

 

بلوم‌ نیز موسس کمپانی بلوم‌هاوس می‌باشد و برای فیلم‌هایی چون ویپلش و فیلم مستقل ترسناک برو بیرون (Get out) شناخته می‌شود . از پروژه‌های ترسناکی که او در آنها همکاری کرده است می‌توان به سری اینسیدیوس ، سری فعالیت‌های پارانورمال و همچنین سری Purge اشاره کرد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • جیسون بلوم و جیمز وان در فیلم M3GAN با یکدیگر همکاری می‌کنند | اتحاد ابرتهیه‌کننده‌های هالیوودی