هنری کویل نقش سوپرمن را ترک کرد! (بروزرسانی)

دی سی باید بازیگری جدید برای نقش سوپرمن در نظر داشته باشد؛ گزارش شده که هنری کویل از دنیای سینمایی گسترده دی سی خداحافظی کرده است! (خبر بروزرسانی شد)

به تازگی اعلام شده که هنری کویل از دنیای سینمایی گسترده دی سی (DCEU) خداحافظی کرده است و قرار نیست که دیگر او را در نقش سوپرمن ببینیم! کویل هفته‌ی پیش برای بازی در سریال ویچر انتخاب شد و نتفلیکس تصمیم گرفت که از وی در نقش گرالت ریویایی استفاده کند. چند هفته‌ی پیش نیز دی سی تصمیم گرفت از کامیک سوپرگرل استفاده کند و یک اقتباس سینمایی از این شخصیت بسازد‌؛ و تا همین امروز، قرار بود که هنری کویل دوباره در نقش سوپرمن در فیلمهای دنیای گسترده دی سی ظاهر شود و حتی تصمیمی گرفته شده بود مبنی بر اینکه وی در فیلم شزم نیز یک کامئو (حضور کوتاه و افتخاری) داشته باشد؛ اما تمامی این نقشه‌ها نقش بر آب شده؛ کویل اعلام کرده که دیگر در دی سی حضور ندارد و نقش بتمن را ایفا نخواهد کرد. این خبر رسمی است و توسط سران دی سی و وارنر تایید شده. البته باید کفت که این اتفاق، خبر تعجب‌آوری‌ست؛ کویل یکی از معدود شخصیتهای دوست‌داشتنی دنیای سینمایی گسترده دی سی (DCEU) بود و به عقیده‌ی بسیاری، بهترین انتخابی بود که دی سی برای نقش سوپرمن داشت. حال اما با خروج او از دی سی، باید دید که این شرکت بزرگ چه فکری برای ادامه داستان سوپرمن در دنیای سینمایی خودش خواهد داشت.

 

چنینگ تیتوم به کارگردانی فیلم اختصاصی گمبیت علاقه نشان داد!
ادامه

 

هنری کویل | نقش سوپرمن در دنیای سینمایی گسترده دی سی

 

سیاستهای اشتباه دی سی و فکر رقابت با مارول، باعث شده که این کمپانی در طی چند سال اخیر دست به کارهای عجیبی بزند تا بتواند خودش را به سطح بالاتری نسبت به آنچه هست برساند. خب، باید بگویم که نه تنها نقشه‌های آن‌ها جوابی نداده؛ بلکه یکی پس از دیگری در حال شکست خوردن است و آخرین دستاورد این تصمیمات نیز خروج هنری کویل از دنیای سینمایی گسترده دی سی است. با شناختی که از دی سی و وارنر برادرز داریم، به احتمال بسیار بالا از یک الی دو سال آینده، شاهد یک ریبوت کامل از دنیای سینمایی دی سی هستیم! البته این موضوع در صورتی‌ست که بازگشت هنری کویل به هیچ وجه ممکنه نباشد. باید صبر کرد و دید چه پیش می‌آید.

 

(بروزرسانی)

دیشب مدیر برنامه ی کویل در توئیتی که منتشر کرد، گفت که هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و هنری قرار نیست از دی سی برود. پس از آن نیز خود هنری کویل با انتشار ویدیویی جالب و دیدنی، فعلا ما را به ماندن خودش در دنیای سینمایی گسترده دی سی امیدوار کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *