جرج آر آر مارتین از پیش درآمد دنیای بازی تاج و تخت می‌گوید

به تازگی جرج آر آر مارتین درباره پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت (که احتمالا سریال شب بلند نام میگیرد) صحبت کرده است. شما دوست دارید از دنیای بازی تاج و تخت چه چیزهایی ببینید؟


پس از خبری که هفته گذشته پخش شد مبنی بر اینکه اولین اپیزود پایلوت (ازمایشی) پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت به طور رسمی از شبکه HBO در دستور ساخت قرار گرفت، جرج آر آر مارتین نویسنده این مجموعه از عدم دخالت خود در این پروژه سخن گفت؛ اما در جدیدترین گفته هایش او این موضوع را رد کرد. مارتین در یک پست خبری در وبسایت رسمی خود گفت:

” پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت یک سریال دنباله دار نیست و هیچ کدام از شخصیت های سریال بازی تاج و تخت در آن نقش افرینی نمی کنند. همونطور که قبلا گفته بودم ما در حال ساخت سریال های پیش درآمد هستیم تا بتوانیم سریال موضوع سریال اصلی را راحت تر به نظر بیننده برسانیم. اتفاقات این سریالها احتمالا ۱۰ هزار سال قبل از اتفاقات سریال اصلی رخ می دهد و این به نوعی داستان انسان های اولیه در وستروس است! البته ما هنوز در فرایند اولیه تولید هستیم در حال حاضر فقط یک قسمت از این سریال به صورت آزمایشی سفارش داده شده است. بنابراین ما هنوز کارگردان یا بازیگر یا مکانی برای تولید نداریم. ما حتی اسمی برای سریال انتخاب نکرده ایم! با این حال من پیشنهاد می کنم اسم سریال را سریال شب بلند بگذاریم.

 

پوستر جدید فیلم جاده قدیم با طراحی محمدحسین هوشمندی رونمایی شد
ادامه

سریال بازی تاج و تخت

طبق خبر های بدست امده نویسنده این سریال جین گلدمن است کسی که نویسندگی فیلم کینگزمن: محفل طلایی را بر عهده داشت. مکس بورنستاین، برایان هالگلند، کارلی ورای و برایان کاگمن چهار نویسنده ای هستند که روی چهار سریال فرعی دیگر از دنیای بازی تاج و تخت کار می کنند. آر آر مارتین نیز بخشی از این پروژه است و به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت حضور خواهد داشت.

 

دنیای بازی تاج و تخت

 

با این حال مارتین اعلام کرد که احتمالا شبکه HBO از نام بازی تاج و تخت استفاده خواهد کرد. او همچنین اضافه کرد یکی از پنج سریال دنیای وستروس لغو شده است اما سه قسمت دیگر فعال هستند. مارتین گفت:

اگر شما خبرهای ساخت سریال جایگزین را دنبال کرده باشید می دانید که ما در برنامه ساخت سریال های پیش درآمد در ابتدا با ۴ پروژه شروع کردیم و به پنج نیز رسیدیم یکی از ان ها کنار گذاشته شده است من دلیل ان را درک می کنم ما در حال کار روی ساخت آزمایشی فیلمنامه جین هستیم سه سریال پیش درآمد دیگر نیز فعال هستند ما شاید این سریال ازمایشی را طی یک سال یا چند سال اینده فیلم برداری کنیم در هر صورت این یک سریال است با یک تاریخ چندین هزار سال قبل تر بنا براین هیچ چیز مشخص نیست. “

 

رکوردشکنی مالی اسکارلت جوهانسون برای فیلم بیوه سیاه ؟!
ادامه

پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • جرج آر آر مارتین از پیش درآمد دنیای بازی تاج و تخت می‌گوید