معاون نظارت سازمان سینمایی : فیلم جدید فرهادی را در بخش فیلم‌های خارجی نمایش می‌دهیم

احتمال دارد اصغر فرهادی کمی در فرستادن فیلمش به ایران تاخیر کند . فیلم جدید فرهادی به نام همه می‌دانند ، در صورت درخواست برای اکران در ایران ، در بخش فیلم‌های خارجی اکران خواهد شد !

احتمالا فیلم جدید فرهادی برای اکرانش در ایران ، بیش از چیزی که مورد انتظار بود دچار مشکل خواهد شد . اصغر فرهادی بارها اعلام کرده که تمایل قلبی او این است که فیلمش در ایران اکران شود ؛ ولی با صحبت‌های تازه‌ی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی ، شرایط کمی سخت‌‌تر از قبل جلوه می‌کند .

 

به هر حال ، پیگیری یک خبرگزاری از ابراهیم داروغه‌زاده ، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی ، حاکی از این است که با وجود قطعی شدن تاریخ اکران فیلم همه می دانند در کشورهای آرژانتین ، اسپانیا ، آلمان و ایتالیا  و در ادامه ، اکران عمومی‌اش در کشورهای فرانسه ، بلژیک و سوئیس (بخش فرانسه زبان) ، هنوز درخواستی برای اکران فیلم جدید فرهادی در ایران به سازمان سینمایی ارائه نشده است .

 

داروغه‌زاده در توضیحات کوتاهی گفت :

” از آنجا که همه می دانند طبق ضوابط موجود تهیه‌کننده‌ی ایرانی و پروانه‌ی ساخت از سازمان سینمایی ایران ندارد ، فیلم خارجی محسوب می‌شود . درنتیجه در صورت درخواست نمایش و صدور مجوز توسط شورای بازبینی ، این فیلم در گروه فیلم‌های خارجی اکران خواهد شد . “

 

رئیس پلیس تهران بزرگ : سینماداران برنامه‌ی نمایش فوتبال را به نیروی انتظامی ارائه دهند .
ادامه

فیلم جدید فرهادی

 

باید اشاره کنیم که وضعیت فیلم جدید فرهادی برای اکران در ایران بسیار پیچیده است . این فیلم ممیزی‌های زیادی دارد و قطعا در صورت اکران در کشورمان ، پس از گذشتن از انواع فیلترها ، به صورت کوتاه‌شده و سانسور شده به نمایش در می‌آید .

 

در خلاصه‌ی داستان فیلم آمده است :

 

” کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد . “

 

علاوه بر پنلوپه کروز و خاویر باردم ، ریکاردو دارین بازیگر مطرح آرژانتینی ، ادوارد فرناندز ، باربارا لنی ، الویرا مینگز ، ایما کوئستا ، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ از دیگر بازیگران هشتمین فیلم بلند اصغر فرهادی هستند ‌.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • معاون نظارت سازمان سینمایی : فیلم جدید فرهادی را در بخش فیلم‌های خارجی نمایش می‌دهیم