اکولایزر ۲ ، ماما میا ۲ را شکست داد | مریل استریپ هم حریف دنزل واشینگتون نشد !

اکولایزر ۲ توانست با پشت سر گذاشتن ماما میا ۲ ، در صدر جدول فروش قرار بگیرد . مثل اینکه مریل استریپ هم نتوانست جلوی دنزل واشینگتون را بگیرد ! در گزارش فروش این هفته با دژم همراه باشید .

فیلم اکولایز ۲ (Equallizer 2) با بازی دنزل واشینگتون در نقش قاتل معتقد حرفه ای ، توانست مبارزه‌ای این هفته در برابر فیلم ماما میا ۲ : ماجرا دوباره شروع شد (Mamma Mia 2 : Here We Go Again) را ببرد و در صدر جدول فروش قرار بگیرد .

 

اکولایزر ۲

 

قسمت دوم اکولایزر در اولین هفته‌ی اکرانش ، موفق به فروش ۳۵.۸ میلیون دلاری شده و در این صورت ، با اختلاف کمی از رقیبش ، قسمت دوم ماما میا ، در رتبه‌ی اول جدول فروش هفتگی قرار می‌گیرد .

 

به این ترتیب ، قسمت دوم فیلم ماما میا نیز با فروش ۳۴.۳ میلیون دلاری در رتبه‌ی دوم جدول فروش قرار گرفته است .

 

ماما میا ۲

 

در رتبه‌ی سوم اما همچنان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۳ را مشاهده می‌کنیم که با فروش هفتگی ۲۳.۱ میلیون دلاری و فروش کلی ۹۱ میلیون دلاری در رتبه‌ی سوم ایستاده است .

 

هتل ترانسیلوانیا ۳

 

اما از عجیبترین اتفاقات رخ داده در جدول فروش این هفته و همچنین هفته‌ی قبل ، می‌توان به فروش فیلم مرد مورچه‌ای ۲ اشاره کرد . این فیلم ، پس از هفته‌ی اول اکران ، با افت فروش بسیار زیادی مواجه شده است و این هفته توانسته با فروش تنها ۱۶‌.۱ میلیون دلاری و فروش کلی ۱۶۴ میلیون دلاری ، در رتبه‌ی چهارم‌ جدول فروش قرار دارد . این افت فروش ، تا به امروز برای مارول تقریبا بی‌سابقه بوده است !

 

مرد مورچه‌ای ۲

 

در رتبه‌ی بعدی نیز فیلم انیمیشنی شگفت انگیزان ۲ را داریم که پس از گذشت هفته ها از اکرانش ، همچنان به فروش نسبتا خوبش ادامه می‌دهد و با فروش هفتگی ۱۱.۵ میلیون دلاری و فروش کلی ۵۵۷ میلیون دلاری ، در رتبه‌ی ۵ام قرار گرفته است .

 

جالب است بدانید که فروش کلی این انیمیشن تا به امروز ، با مجموع فروش کل دو فیلم مرد مورچه‌ای ۲ و قسمت دوم دنیای ژوراسیک (با فروش کل ۳۸۳ میلیون دلار) برابری می‌کند !

 

شگفت انگیزان ۲

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • اکولایزر ۲ ، ماما میا ۲ را شکست داد | مریل استریپ هم حریف دنزل واشینگتون نشد !