آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار به سینمای آمریکا حمله‌ور شدند!

آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار باکس‌آفیس این هفته را تصرف کردند! با اطلاعات فروش فیلم‌ها در هفته‌ای که گذشت همراه مجله سینمایی دژم باشید.

فیلم آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار با فروش ۲۵ میلیونی در هفته‌ی گذشته، توانست تا گوی رقابت را از بزرگ‌دندان (جیسون استتهام) برباید و در صدر جدول فروش قرار بگیرد. این فیلم که توسط پیتر چیارلی و آدل لیم اقتباس شده، بر اساس رمانی به همین نام است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. در خلاصه‌ی داستان فیلم آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار آمده است:

” هنگامی که ریچل چو قبول می کند که تابستان را با نامزد خود به نام نیکولاس یانگ در سنگاپور سپری کند، رویای یک خانه خانوادگی را می‌بیند؛ او راه طولانی ای برای کشف جزیره رانندگی می‌کند و زمان خود را با مردی سپری می‌کند که ممکن است روزی با او ازدواج کند؛ چیزی که او نمی‌داند، این است که ممکن است خانه خانوادگی نیک، شبیه یک کاخ جلوه کند و به جای ماشین بیشتر از هواپیما استفاده کند و به همراه یکی از افراد مجرد آسیایی همراه شود! راچل نیز ممکن است که نقشه های پنهانی داشته باشد. با ورود به دنیایی از زرق و برق‌های سلسله‌ای فراتر از تصور، راچل با آسترید، ادی و النور ملاقات می کند. آسترید یک دختر از جامعه ی سنگاپور است. ادی که عملا خانواده اش در صفحات مجلات بزرگ هنک کونگ زندگی می کنند و النور، مادر توانمند نیک است؛ زنی که در مورد ازدواج پسر خود بسیار سخت گیر و جدی است. “

 

بازگشت بیلی دی ویلیامز به سری فیلم‌های جنگ ستارگان
ادامه
فیلم آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار
یک مشت آسیایی دیوانه‌ی پولدار!

 

همانطور که حدس می‌زنید، بزرگ‌دندان (صدرنشین هفته‌ی پیش) با فروش ۲۱ میلیون دلاری در این هفته به رتبه‌ی دوم سقوط کرد و جای خود را به آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار داد! فیلم ۲۲ مایل با بازی مت دیمون نیز با فروش ۱۳ میلیون دلاری در رتبه‌ی دوم قرار دارد‌. رتبه‌‌ی چهارم و پنجم هم متعلق به فیلم آلفا و ماموریت غیرممکن است که هردو در این هفته، با فروش یکسان ۱۰.۵ میلیون دلاری، در ۵ فیلم برتر باکس‌آفیس قرار گرفته‌اند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • آسیایی‌های دیوانه‌ی پولدار به سینمای آمریکا حمله‌ور شدند!