دژممجله سینمایی - دژم

  

 

جدیدترین مطالب

نقد فیلم “Seven Psychopaths”

دومین اثر مارتی مک دونا در مقام کارگردان و نویسنده شیب پیشرفت او را کاهش می دهد و اثری متوسط محسوب میشود ؛با این وجود "هفت روانی " به عنوان یک کمدی سیاه قابل قبول است ، در بررسی این فیلم همراه ما باشید: (بیشتر…)

نقد فیلم “In Bruges”

اگر شما نمایشنامه نویس بزرگی باشید و در بدو ورودتان به دنیای سینما جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه را دریافت کرده باشید حرکت بعدیتان چه خواهد بود؟یک فیلم  بزرگ تجاری با سوپراستارهای هالییودی؟یا یک فیلم هنری نه چندان عامه پسند؟!! مک دونا برای ساخت اولین بلندش این شرایط را داشت..اما نتیجه چیست؟ باما همراه باشید با نقد" در بروژ" (بیشتر…)

نقد فیلم “Three Billboards outside Ebbing، Missouri”

"سه بیلبورد خارج از ابینگ،میزوری " آخرین اثر کارگردان خوش فکر هالیوودی مارتین مک دونا دقیقا همان فیلمی است که به عنوان یک درام کمدی با چاشنی جنایی در سال 2017 باید ببینید ، در ادامه به بررسی این فیلم میپردازیم با ما همراه باشید. (بیشتر…)

نقد فیلم “بدون تاریخ بدون امضا”

"بدون تاریخ بدون امضا" ساخته ی وحید جلیلوند  پس از گشت و گذار در جشنواره های داخلی و خارجی و کسب جوایز رنگارنگ حالا به اکران عمومی در ایران رسیده ,جایی که عیار واقعی فیلم سنجیده می شود ، با ما همراه باشید در بررسی "بدون تاریخ بدون امضا" ؛ (بیشتر…)

پیش پرده
مقالهبیشتر