بگذار من فرانک باشم | اولین ویدیوی کوین اسپیسی پس از اتهامات آزار جنسی !

بگذار من فرانک باشم یا ویدیوی Let me be Frank ، اولین ویدیوی کوین اسپیسی پس از اتهامات آزار جنسی از او منتشر شد ؛ آیا شاهد بازگشت او به عرصه‌ی بازیگری هستیم ؟ با جزییات بیشتر و تماشای ویدیو همراه ما باشید :

 

بگذار من فرانک باشم | اولین ویدیوی کوین اسپیسی پس از اتهامات آزار جنسی !

 

 

ساعاتی پیش و در اقدامی غیرمنتظره و بسیار تعجب آور ، فیلمی ۳ دقیقه‌ای با عنوان ویدیوی Let Me Be Frank ( بگذار من فرانک باشم ) که کوین اسپیسی ساعاتی قبل بر روی چنل یوتیوب شخصی خود قرار داده است منتشر شد ؛ لازم به ذکر است که این اولین تصاویری‌ست که بعد از اتهامات آزار جنسی از اسپیسی پخش شده است . در حالی که کوین اسپیسی با انتشار این ویدیو به نوعی نشان داده است که آماده برگشت به دنیای بازیگری است ، چند دقیقه پس از انتشار ویدیو اعلام شد که با توجه به اتهامات آزار جنسی که در آن وی متهم است که با فردی زیر سن قانونی و بدون رضایت این فرد رابطه داشته است ، اسپیسی متهم به جرایم جنایی است و به زودی محاکمه وی آغاز خواهد شد ؛ اما خود او مشخصا خود را بی‌گناه می‌داند و مثل اینکه قصد دارد به زودی به عرصه‌ی بازیگری بازگردد !

 

تیزر جدید فیلم ما همه با هم هستیم منتشر شد + دانلود و تماشا
ادامه
بگذار من فرانک باشم | کوین اسپیسی و اتهامات آزار جنسی
بگذار من فرانک باشم یا ویدیوی Let me be Frank ؛ اولین ویدیوی کوین اسپیسی است که پس از اتهامات آزار جنسی از او منتشر شده ؛ آیا شاهد بازگشت او به عرصه‌ی بازیگری هستیم ؟

 

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ بود که آنتونی رپ ، ادعا کرد کوین اسپیسی در سال ۱۹۸۶ هنگامی که رپ ۱۴ سال داشت ، در حالت مستی قصد نزدیکی جنسی به او را داشته‌است ؛ در پاسخ به این اتهامات ، اسپیسی عنوان کرد که چنین اتفاقی را به‌خاطر نمی‌آورد و اگر اتفاقی که رپ می‌گوید رخ داده ، صادقانه از او عذرخواهی می‌کند . اتهامات مشابهی نیز توسط گوینده اخبار ، هیثر اونرو و روبرت کاوازوس مطرح شده است . در پی این اتهامات نیز مخاطبان سینما فیلم باشگاه پسران بیلیونر که ساخته‌ی اسپیسی بود را تحریم کرده و نتفلیکس نیز او را از بازی در مجموعه خانه‌ی پوشالی عزل کرد !

 

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *