نامزدان بخش فیلم کوتاه سی و هفتمین جشنواره فجر معرفی شدند

نامزدان بخش فیلم کوتاه سی و هفتمین جشنواره فجر معرفی شدند ؛ با جزییات بیشتر و دستیابی به لیست نامزدان بهترین فیلم کوتاه فجر امسال همراه دژم باشید :

 

نامزدان بخش فیلم کوتاه سی و هفتمین جشنواره فجر | نامزدان بهترین فیلم کوتاه فجر امسال را در دژم ببینید

 

نامزدان بخش فیلم کوتاه سی و هفتمین جشنواره فجر معرفی شدند ؛ با جزییات بیشتر و دستیابی به لیست نامزدان بهترین فیلم کوتاه فجر امسال همراه دژم باشید ؛ قبل از هر چیز باید گفت که از میان فیلم‌های کوتاهی که در بخش بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشن مستقل فیلم‌های کوتاه خانه سینما نامزد بوده و به نمایش درنیامده‌اند و همچین در دوره‌های قبل متقاضی نبوده‌اند ، هفت فیلم دارای شرایط حضور در بخش فیلم کوتاه این دوره بوده‌اند که از سوی انجمن سینمای جوانان و انجمن فیلم کوتاه ایران به جشنواره معرفی شدند.

 

اسامی هفت فیلم راه یافته به لیست بخش فیلم کوتاه سی و هفتمین جشنواره فجر به این شرح است :

«گسل» سهیل امیر شریفی

«رورانس» سوگل رضوانی

«اس»(s)  حامد اصلانی

«تو هنوز اینجایی» کتایون پرمر و محمد روحبخش

«تشریح» سیاوش شهابی

«بچه خور» محمد کارت

«دریای تلخ» فاطمه احمدی

 

فیلم ونوم 2 نیز درجه بندی سنی مثبت 13 خواهد داشت!
ادامه

 

جشنواره فیلم فجر، جایگزینی برای جشنواره بین‌المللی فیلم تهران بود که تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ایران برگزار می‌شد و در آن فیلم‌های برگزیده سینمای ایران در کنار آثار سینمای بین المللی به رقابت می‌پرداختند . بعد از انقلاب ، این جشنواره تعطیل شد و بعد از ۴ سال ، جشنواره فیلم فجر ، همزمان با روزهای مبارک دهه فجر، جایگزین آن شد . نخستین دوره جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۱ به دبیری حسین وخشوری برگزار شد . جشنواره فجر تا سال ۱۳۷۴ فقط به تولیدات سالانهٔ سینمای ایران می‌پرداخت . از سال ۱۳۷۴ جشنواره به صورت بین المللی برگزار می‌شود و علاوه بر سینمای ایران ، در بخش بین‌الملل به بررسی فیلم‌هایی از سینمای جهان می‌پردازد . در بخش‌های رقابتی این جشنواره ، شرکت کنندگان برای کسب جایزهٔ مخصوص که سیمرغ بلورین نام دارد با هم رقابت می‌کنند . دیپلم افتخار و لوح زرین از دیگر جوایز این جشنواره می باشند .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *