کریس ایوانز و دنیل کریگ در فیلم چاقوها بیرون با یکدیگر همکاری میکنند

کریس ایوانز و دنیل کریگ در فیلم چاقوها بیرون ( به کارگردانی ریان جانسون ) با هم همکاری خواهند کرد ؛ مثل اینکه خروج از دنیای مارول ، قرار است آغازی بر دوره‌ی جدید زندگی کاری ایوانز باشد .

امروز صبح نامه خداحافظی کریس ایوانز از دنیای مارول و شخصیت کاپیتان امریکا همه طرفداران کمیک بوکی را شوکه و ناراحت کرد. امروز با خبر شدیم که کریس ایوانز و دنیل کریگ برای بازی در فیلم چاقوها بیرون به کارگردانی ریان جانسون با یکدیگر همکاری خواهند کرد! از کارهای این کارگردان می توان به جنگ ستارگان: اخرین جدای، لوپر، اجر و برادران بلوم اشاره کرد. همانطور که گفتیم، دنیل کریگ بازیگر سری جیمز باند نیز در این فیلم نقش افرینی می کند.

 

فیلم چاقوها بیرون
مثل اینکه خروج ایوانز از مارول قرار است آغازی باشد بر یک دوره ی جدید در فعالیتهای سینمایی وی . باید دید که فیلم چاقوها بیرون چه خواهد کرد .

 

ریان جانسون در حال حاضر مشغول توسعه یک مجموعه فیلم سه گانه کاملا تازه در دنیای جنگ ستارگان می باشد؛ هر چند مشخص نیست که چه زمانی تولید انها شروع می شود. دنیل کریگ قرار است برای اخرین بار در فیلم “باند ۲۵” نقش یک مامور بریتانیایی را به تصویر بکشد. کریس ایوانز نیز در سریالی که توسط شرکت اپل به نام “دفاع از جیکوب” ساخته خواهد شد ایفای نقش می کند.

 

Universal Pictures امتیاز ساخت فیلم از روی رمان Tommyknockers را بدست آورد.
ادامه

کریس ایوانز و دنیل کریگ

 

در کل به دلیل نا مشخص بودن تولید سه گانه جنگ ستارگان و خداحافظی کردن کاپیتان امریکا و همچنین استعفا دنی بویل از کارگردانی فیلم “باند ۲۵” فرصت مناسبی پیش امد که این سه نفر در کنار هم حاظر شوند و فیلمی درام و رمز الود بسازند. فیلم چاقوها بیرون داستان قاتلی مدرن را به شیوه ای رمز الود و به سبک رمان ها و فیلم های پلیسی کلاسیک به تصویر می کشد. داستان فیلم برگرفته از رمانی به همین نام به قلم اگاتا کریستی نویسنده انگلیسی است که توسط جانسون باز نویسی شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *