کریس ایوانز احتمالا کارگردانی فیلمهای مارول را برعهده میگیرد

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده ، مشخص شده که کریس ایوانز احتمالا کارگردانی فیلمهای مارول را برعهده میگیرد ! با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

کریس ایوانز احتمالا کارگردانی فیلمهای مارول را برعهده میگیرد

 

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده ، مشخص شده که کریس ایوانز احتمالا کارگردانی فیلمهای مارول را برعهده میگیرد ! با اینکه ایوانز گفته بود که به احتمال زیاد به دنیای مارول بازمیگردد و قرار نیست که این جهان بزرگ را ترک کند ؛ اما کسی احتمال این را نمیداد که به این شکل باشد ! باید صبر کرد و دید این شایعه تا چه حد به حقیقت می‌پیوندد .

 

کریس ایوانز در سال ۲۰۰۰ با بازی در سریالی به نام جنس مخالف در تلویزیون‌ها ظاهر شد. پس از آن او در سال ۲۰۰۴ در فیلم‌های نمره کامل و موبایل حضور داشت؛ اما ایوانز وقتی به شهرت رسید که در فیلم ۴ شگفت‌انگیز در نقش جانی استورم (Human Torch) نقش آفرینی کرد. او در قسمت دوم این فیلم هم حضور داشت و در هر دو قسمت توانست این شخصیت را به خوبی نشان دهد. ایوانز پس از آن، در سال ۲۰۱۱ برای بار دوم نقش یک ابرقهرمان دیگر کاپیتان آمریکا را بر عهده گرفت. کریس ایوانز با همین نقش کاپیتان آمریکا در سال ۲۰۱۲ در فیلمانتقام جویان (که تبدیل به سومین فیلم پرفروش تاریخ شد) حضور داشت. پس از آن هم در فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان نقش آفرینی کرد و توانست به دوران اوج محبوبیت برسد.

تاپ گان ماوریک یک سال دیرتر منتشر می‌شود | تاخیر در پرواز
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *