کریس اوانز : توییت من دلیل بر کشته شدن کاپیتان امریکا نیست!

کریس اوانز در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده که توییتی که وی چندی پیش گذاشت ، به معنی کشته شدن کاپیتان امریکا در انتقام جویان ۴ نیست !

کریس اوانز در جدیدترین اظهاراتش اعلام کرده که متن توییتی که وی چندی پیش گذاشت که خداحافظی وی را از دنیای سینمایی مارول اعلام می کرد ، به معنی کشته شدن کاپیتان امریکا در انتقام جویان ۴ نیست و صرفا یک واکنش بسیار احساسی به روزهای آخر فیلمبرداری انتقام جویان بوده ! او گفته که این توییت تنها همین معنی را داشته و او قرار نبوده سرنخ یا اطلاعات دیگری از فیلم را افشا کند یا چیزی را اسپویل کند ؛ آن هم چیزی به بزرگی کشته شدن یکی از اصلی ترین شخصیتهای فیلم ! با توجه به اخباری که از انتقام جویان ۴ به گوش می رسد ، باید گفت که قبول حرفهای کریس اوانز واقعا سخت است که متن آن توییت ، صرفا به معنی یک خداحافظی ساده باشد ! 

 

کشته شدن کاپیتان آمریکا در انتقام جویان 4 صحیح است؟
کریس اوانز در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده که توییتی که وی چندی پیش گذاشت ، به معنی کشته شدن کاپیتان امریکا در انتقام جویان ۴ نیست ! ایا باید حرفهایش را باور کرد ؟!

 

توییتی که در بالا به این اشاره کردیم ، توییتی کامل و احساسی بود که به پایان مراحل فیلمبرداری اونجرز ۴ اشاره داشت ، به نوعی نشان داد و تایید کرد که احتمال دارد شاهد مرگ کاپیتان امریکا در اونجرز ۴ باشیم ! کریس اوانز در متن توییت جدیدش گفت :

” اونجرز ۴ هم به طور رسمی پایان یافت ! کمترین حرفی که میتونم بزنم اینه که امروز بار احساسی بالایی داشت . بازی در نقش کاپیتان آمریکا برای ۸ سال متوالی برای من افتخار بسیار بزرگی بود . از همه کسانی که جلوی دوربین و پشت دوربین قرار داشتن و همچنین از همگی تماشاچیان و طرفداران مارول از صمیم قلب تشکر میکنم . کنار هم خاطرات بسیار زیبایی رو ساختین ! “

 

کریس مک کی به فیلم Reborn پیوست | فیلم جدید نتفلیکس ؛ اقتباسی از مارک میلار
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *