کامئوی سوپرمن در فیلم شزم | آیا شاهد بازیگر جدید نقش سوپرمن هستیم؟

به تازگی صحبتهایی از کامئوی سوپرمن در فیلم شزم شده ؛ اما خبری عجیب باعث شده به این موضوع فکر کنیم که آیا قرار است شاهد بازیگر جدید نقش سوپرمن باشیم ؟

 

کامئوی سوپرمن در فیلم شزم | آیا شاهد بازیگر جدید نقش سوپرمن هستیم؟

 

به تازگی صحبتهایی از کامئوی سوپرمن در فیلم شزم شده ؛ اما خبری عجیب باعث شده به این موضوع فکر کنیم که آیا شاهد بازیگر جدید نقش سوپرمن هستیم ؟ مثل اینکه سوپرمن قرار است در تیتراژ پایانی این فیلم حضور داشته باشد ؛ اما طبق شایعه‌های جدید ، قرار شده که که صورت وی را نبینیم که این موضوع احتمال تعویض بازیگر این شخصیت را تقویت میکند . خوب است بدانید سوپرمن (به انگلیسی: Superman) یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که تاکنون در چندین فیلم ، مجموعه تلویزیونی و بازی ویدئویی حضور یافته‌است . این شخصیت توسط نویسنده جری سیگل و طراح جو شوستر خلق شده‌است ؛ که اولین بار در شماره ۱ از مجله کمیک‌های اکشن ماه ژوئن سال ۱۹۳۸ به مردم معرفی شد . این شخصیت با لقب مرد پولادین نیز یاد می‌شود .

 

از فیلم جدید جوکر چه می‌دانید؟ + ایستراگهای فیلم جوکر واکین فینیکس
ادامه
کامئوی سوپرمن در فیلم شزم | آیا شاهد بازیگر جدید نقش سوپرمن هستیم؟
وارنر : صورتشو خط‌خطی کنیم یا چی ؟!

 

کاپیتان مارول (به انگلیسی: Captain Marvel) که با عنوان شزم نیز شناخته می‌شود ، یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است . این شخصیت توسط طراح سی.سی بک و نویسنده بیل پارکر در سال ۱۹۳۹ خلق شده‌است و برای اولین بار، در شماره ۲ مجلهٔ کمیک تند و تیز (Whiz Comics) انتشارات فاست کامیکس در فوریه ۱۹۴۰ معرفی شد . توانایی و قدرت شزم جادویی هزارساله است که توسط جادوگری به نام ماماراگان به یک نفر در طی هزار سال بخشیده می‌شود و از قضا این قرعه به نام جوانی کم تجربه بنام بیلی بَتسون افتاده است . از بازیگران آن می‌توان به زکری لی‌وای ، اشر آنجل ، مارک استرانگ ، گریس فولتن ، جک دیلن گریزر ، یان چن و جایمن هانسو اشاره کرد . این فیلم اولین نسخه سینمایی بر اساس این شخصیت پس از فیلم ماجراهای کاپیتان مارول (نام اصلی شخصیت) محصول سال ۱۹۴۱ به‌شمار می‌رود. شزم! قرار است توسط برادران وارنر در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس سه‌بعدی در ایالات متحده آمریکا اکران شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *