کارگردان کانجورینگ ۳ مشخص شد | مایکل چاوز به بخش احضار

مایکل چاوز کارگردان کانجورینگ ۳ خواهد بود ! به تازگی اعلام شده که جیمز وان کارگردان احضار ۳ نیست و کارگردان قسمت سوم کانجورینگ مایکل چاوز خواهد بود .

امروز کمپانی برادران وارنر کارگردان قسمت سوم کانجورینگ را مشخص کرد که در ان جیمز وان نه به عنوان کارگردان، بلکه به عنوان تهیه کننده شرکت می کند ! وان مانند یک پدرخوانده برای فیلم احضار ۳ می ماند و از حضورش در قسمت سوم به هر شکلی مطمئن بودیم . کارگردان فیلم “نفرین لالورنا” مایکل چاوز کارگردان کانجورینگ ۳ خواهد بود. در قسمت سوم این فیلم پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا نیز برای نقش افرینی دوباره باز خواهند گشت. وارنر درباره این تصمیم می گوید: زمانی که با چاوز در فیلم “نفرین لالورنا” همکاری نزدیک داشتم من او را به عنوان یک فیلمساز مستعد شناختم توانایی چارز برای اوردن احساسات بد یک داستان و درک از خلق و خوی شخصیت ها وترس ها باعث می شود تا او گزینه مناسبی برای کارگردانی قسمت بعدی فیلم احضار باشد. فیلمنامه احضار ۳ توسط دیوید لزلی جانسون نویسنده قسمت دوم این فیلم نوشته خواهد شد و این فیلم در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود.

 

علت مرگ بازیگر استین پاورز مشخص شد | خودکشی با الکل!
ادامه

 

مایکل چاوز کارگردان کانجورینگ 3
کارگردان احضار ۳

 

فیلم “احضار” از سری فیلم های ترسناک و پر حاشیه هالیود به شمار می رود فیلم احضار به عنوان یک قاتل عمل می کند و همیشه تعدادی در اثر تماشای این فیلم ترسناک جان خود را از دست می دهند. در حال حاظر دو قسمت از این فیلم ساخته شده است. فیلم “احضار” فیلمی ترسناک محصول سال ۲۰۱۳ به کارگردانی جیز وان و نویسندگی چاد و کری هیس است در این فیلم پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا به ایفای نقش های اد و لورین وارن دو محقق موضوعات فراطبیعی پرداخته اند.این فیلم بدون نشان دادن صحنه های خشونت امیز به شدت بیننده را می ترساند. قسمت دوم این فیلم نیز در سال ۲۰۱۶ به دست جیمز وان کار گردانی شد فیلم “احضار”۲ ادامه قسمت اول این مجموعه است که در ان پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته را در آن به نمایش می گذارند

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *