کارگردان فیلم عرق سرد : محروم از تبلیغات تلویزیونی هستیم !

کارگردان فیلم عرق سرد درباره تبلیغات عرق سرد می‌گوید که صداوسیما به عوامل عرق سرد اعلام کرده که تیزری را باید در اختیار آنها قرار بگیرد که هیچ صحنه‌ای از بازی باران کوثری در آن استفاده نشده باشد و از آنجا که با توجه به ساختار فیلم امکان ساخت چنین تیزری وجود ندارد، محروم از تبلیغات تلویزیونی شده‌اند !

محروم از تبلیغات تلویزیون ؟!

سهیل بیرقی ( کارگردان فیلم عرق سرد ) با گلایه از عدم حمایت تبلیغاتی نهادهای مختلف از این فیلم و درباره جزییات تبلیغات عرق سرد به خبرنگاران گفت:

” متاسفانه ما از بین سالن‌هایی که فیلم‌های سینمایی را اکران می‌کنند، ۹۷ سالن متعلق به حوزه هنری را در اختیار نداریم و حوزه هنری از اکران این فیلم در سینمایی همچون آزادی جلوگیری می‌کند. علیرغم مذاکراتی که داشتیم و حتی پیشنهاداتی که برای اصلاح بخش‌هایی از فیلم مطرح کردیم اما بازهم حوزه هنری با نمایش این فیلم در سالن‌های سینمایی خود موافقت نکرد و به نظر می‌رسد این مجموعه با مضمون فیلم مخالف است.

 

 

تبلیغات عرق سرد | سخنان کارگردان فیلم عرق سرد
فیلم عرق سرد فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی و تهیه کنندگی مهدی داوری محصول سال ۱۳۹۶ است. فیلم سینمایی عرق سرد تابستان ۱۳۹۶ در تهران جلوی دوربین رفت. یکی از نکات جالب توجه درباره فیلم تازه سهیل بیرقی، حضور باران کوثری در نقش یک فوتبالیست است. گفته می‌شود کوثری برای بازی در این نقش تمرینات بسیار سخت و تخصصی رشته فوتبال را پشت سر گذاشت و بیش از ۲۰ کیلو وزن کم کرده است! این فیلم به طور عمده به مشکلات زنان ورزشکار می‌پردازد.

 

 

کارگردان فیلم عرق سرد در ادامه ی سخنانش درباره تبلیغات عرق سرد گفت :

تبلیغات شهری نیز شامل حال ما نشده و بعد از پیگیری‌های فراوان، شهرداری و ارگان‌های مربوط به شهر هیچ بیلبوردی را در اختیار ما قرار ندادند‌. صداوسیما به ما اعلام کرده که تیزری را باید در اختیار آنها قرار بدهیم که هیچ صحنه‌ای از بازی باران کوثری در آن استفاده نشده باشد و از آنجا که با توجه به ساختار فیلم امکان ساخت چنین تیزری وجود ندارد، ما محروم از تبلیغات تلویزیونی هستیم. به صورت غیرمستقیم صداوسیما به ما اعلام کرده که امکان پخش تصاویر باران کوثری وجود ندارد. “

پوستر دالبی فیلم Creed 2 منتشر شد | راکی را با چاشنی دالبی تماشا کنید
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *