همکاری دواین جانسن و کارگردان جومانجی در فیلم جدید نتفلیکس

دواین جانسن و کارگردان جومانجی ، پس از موفقیت فیلم قبلی ، به سراغ فیلم جدید نتفلیکس به نام جان هنری و دولتمردان رفته‌اند که از قضا ، قرار است یک ماجراجویی دیگر باشد !

پس از موفقیت بسیار خوب قسمت دوم فیلم جومانجی ، دواین جانسن و کارگردان جومانجی دوباره در کنار جمع شده اند و در این همکاری ، به سراغ فیلم جدید نتفلیکس به نام جان هنری و دولتمردان رفته اند . این فیلم داستان جان هنری را روایت می‌کند که یک موسیقی دان فولکور معروف بود و داستان جهانی شدن زندگی او را روایت می‌کند . این فیلم اولین همکاری نتفلیکس و جانسن است و باید دید که این همکاری ، به ساخت آثار بیشتر ختم می‌شود یا خیر . پس از موفقیت قسمت دوم جومانجی ، قسمت سوم این فیلم نیز از انتهای سال میلادی جاری شروع به ساخته شدن می‌کند و در کل ، جان هنری و دولتمردان ، سومین همکاری میان کارگردان جومانجی و دواین جانسن است .

 

دواین جانسن و کارگردان جومانجی به سراغ فیلم جدید نتفلیکس به نام جان هنری و دولتمردان رفته‌اند.
دواین جانسن و کارگردان جومانجی به سراغ فیلم جدید نتفلیکس به نام جان هنری و دولتمردان رفته‌اند.

 

درباره‌ی دواین جانسن

دواین  در دانشگاه میامی (فلوریدا)، فوتبال آمریکایی بازی می‌کرد. در سال ۱۹۹۵ جانسون لیسانس خود را در رشته جرم‌شناسی و فیزیولوژی از دانشگاه میامی دریافت کرد و فارغ‌التحصیل شد. وقتی جانسون از تیم دانشگاهی فوتبال آمریکایی Calgary Stampeders اخراج شد، به کشتی کج روی آورد. این‌ها باعث شد که جانسن مثل پدربزرگش پیتر مائیویا و پدرش راکی جانسون به یک کشتی کج کار حرفه ای تبدیل شود. ورود او به کشتی کج او را به شهرت و محبوبیت زیادی رساند و باعث شد جانسون اولین فیلم‌هایش را تجربه کند. جانسون در سال ۱۹۹۶ وارد کشتی حرفه ای شد و به بزرگترین سوپراستار‌ه این حرفه تبدیل شد. جانسون نام مستعار راک به معنی صخره را برای خود انتخاب کرد. جانسون در سال ۲۰۱۱ بازنشسته شد اما همچنان به صورت پراکنده در رویدادهای دبلیو دبلیو ای شرکت می‌کند.

تریلر جدید فیلم مارموز منتشر شد | اطلاعات جدید فیلم تازه کمال تبریزی
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *