شیطان مقیم در دستان کیست؟ | کارگردان بازسازی فیلم Resident Evil معرفی شد

شیطان مقیم در دستان چه کسی رام خواهد شد ؟ به تازگی نام کارگردان بازسازی فیلم Resident Evil مشخص شده است ؛ کارگردان فیلم ۴۷ متر پایین ، آقای یوهانس رابرتس قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد . با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

کارگردان فیلم ۴۷ متر پایین ، آقای یوهانس رابرتس ، کارگردان بازسازی فیلم Resident Evil شد

 

یوهانس رابرتس ، کارگردان فیلم ۴۷ متر پایین که اصلیتی بریتانیایی دارد ، قرار است کارگردانی بازسازی فیلم Resident Evil را بر عهده گیرد . چند وقت پیش بود که شرکت بازی‌سازی ژاپنی کپکام اعلام کرد که قرار است بازسازی فیلم رزیدنت ایول ( بازسازی فیلم شیطان مقیم ) ساخته شود ؛ به تازگی نیز نویسنده این عنوان یعنی آقای گرگ روسو گفته که قرار است این فیلم به منبع الهام اصلی خود بسیار نزدیک باشد ؛ الی‌الخصوص شماره‌ی آخر این بازی یعنی نسخه‌ی هفتم که توانست به ریشه‌های این سری بازگردد .

 

کارگردان فیلم ۴۷ متر پایین ، آقای یوهانس رابرتس ، کارگردان بازسازی فیلم Resident Evil شد

 

رزیدنت ایول ( به انگلیسی : Resident Evil ) به معنی شیطان مقیم که در ژاپن با نام ژاپنی بایوهازارد و همچنین در ایران با نام رزیدنت اِویل و اقامتگاه شیطان نیز شناخته می‌شود ، عنوان یک مجموعه بازی ویدئویی به سبک ترس و بقا است که توسط شرکت ژاپنی کپکام و خالق آن شینجی میکامی ساخته و منتشر شده است . این مجموعه در ابتدا تنها بازی ویدئویی بود و سپس تبدیل به یک “فرانچایز” شد و از روی داستان آن ، کتاب کمیک ، رمان ، نمایشنامه‌های آوایی و سری فیلم‌های سینمایی و انیمیشن نیز ساخته شد که باید گفت در بخش انیمیشن موفقیت بیشتری کسب شد تا بخش سینمایی ! داستان کلی این مجموعه راجع به ویروس تی است ؛ سلاحی که باعث ایجاد جهش‌های بیولوژیکی و ایجاد مرده‌های متحرک و هیولاهای دیگر می‌شود و توسط شرکت خیالی آمبرلا خلق شده‌است ؛ داستان بازی ، تلاش چند شخصیت زن و مرد برای مهار ویروس و مبارزه با پیامدهای انتشار آن است .

تاریخ اکران فیلم اختصاصی جوکر مشخص شد
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *