زیباترین پوسترهای فیلم | پوستر فیلم Split ( شکافته )

اگر به سراغ پوسترهای سینمایی چند سال اخیر برویم چیزی به جز پوسترهای های دیجیتال روتین گیرمان نمی آید اما از میان همین پوسترهای شلوغ چیزهای جالبی مثل پوستر فیلم split ( فیلم شکافته ) با بازی جیمز مک آوی هم جالب توجه است :

 

پوستر فیلم Split با بازی جیمز مک آوی

 

Split دقیقا چه میخواهد بگوید ؟

هیچ چیز … ! اما این طور هم نیست که این فیلم صرفا سرگرم کننده باشد و مخاطبش را برای زمانی حدودا دو ساعته سرکار بگذارد ؛ قدرت باور ، بعد معنوی انسان ، هویت محوری ، بحران ذهن و … همه اینها چیزهایی است که split مستقیم یا غیرمستقیم به آن میپردازد . اما چیزی که جذابیت خاصی به فیلم داده رابطه هاست ؛ چطور با به چیزهایی که هستیم یا فکر میکنیم هستیم تبدیل میشویم ؟ سوالی است که در تار و پود نماهای فیلم شیمالان حضور دارد . کراس اور این اثر هم با فیلم نشکستنی (Unbrekble) که قرار است سال بعد با نام شیشه (Glass اشاره به نام شخصیت منفی فیلم نشکستنی ) منتشر شود ، حتما فیلم جذابی از آب درمی‌آید .

 

رونمایی از پوستر قصر شیرین سیدرضا میرکریمی با طراحی علی باقری
ادامه
پوستر فیلم Split ( فیلم شکافته ) با بازی جیمز مک آوی
بازی ذهن مارا به چیزهایی که فکر میکنیم هستیم تبدیل میکند ؛ شکاف !

 

درباره فیلم شکافته :

شکافته (به انگلیسی: فیلم Split) یک فیلم وحشت روان شناختی مهیج آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی ام. نایت شیامالان است . در این فیلم بازیگرانی همچون جیمز مک آوی ، آنیا تیلور-جوی ، جسیکا سولا ، هالی لو ریچاردسون و بتی باکلی ایفای نقش می‌کنند . در ابتدا برای ایفای نقش نخست فیلم صحبت از واکین فینیکس ( بازیگر شخصیت جوکر در فیلم اختصاصی جوکر ) شده بود و سپس لئوناردو دی‌کاپریو در نظر گرفته شد ؛ ولی در پایان ، این نقش به جیمز مک‌آووی واگذار شد. شخصیت اصلی این فیلم به نام کوین که به بیماری اختلال تجزیه هویت ( با ۲۳ هویت مختلف ) مبتلاست و با الهام از فیلم نشکستنی در سال ۲۰۰۰ ، که ساخته خود شیامالان است ، گرفته شده است .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *