زیباترین پوسترهای فیلم | پوستر فیلم فراموشی ( Oblivion )

فیلم فراموشی با بازی تام کروز از آن دست فیلمهایی بود که به خاطر محتوایش خیلی موردپسند مطبوعات ، مخاطبین و منتقدان قرار نگرفت اما پوستر فیلم فراموشی آنقدر جذاب است که بدون هیچ اطلاعات قبلی شما را به تماشایش ترغیبب میکند ؛ این شما و این پوستر فیلم Oblivion :

 

پوستر فیلم Oblivion

 

فراموشی یا بیهوشی ؟

اینکه چرا فیلم Oblivion هرگز انطور که شایسته اش بود مورد استقبال قرار نگرفت ربطی به قدرت فیلم سازی کارگردان ، یا بازی بازیگران ندارد ؛ مشکل محتواست ؛ ظاهرا کسی قهرمانی را که خودش را به کشتن میدهد دوست ندارد ؛ حالا اگر این مرگ به خاطر نجات انسانیت باشد تفاوتی ندارد ! به نظر میرسد فرمول قهرمان سازی برای مردم جهان در حال تغییر است ؛ انگار قهرمانان دست نیافتنی برای ما احمق های بازنده جلوه میکنند و اگر جایی در فیلم یا کتابی نتوانیم قهرمانی را درک کنیم ، به جای تغییر ذهنیتمان از تعریف قهرمان کتاب یا فیلم را کنار میگذاریم.

 

پوستر فیلم فراموشی ( Oblivion )
تصویر مردی سرگشته که دوست و دشمن خود را نمیشناسد روی جسم بی‌جان زمینی که بسترش است ؛ همه چیز درمورد فراموشی ، من را به یاد شعر زمین احمد شاملو میندازد.

 

فراموشی

داستان فیلم در فضایی پسا آخرالزمانی اتفاق میفتد جایی که زمین دیگر قابل سکونت نیست و فقط زوجی در زمین زندگی میکنند که ماموریتشان جمع اوری منابع زمین و ارسال برای انسانها که روی سیاره ای دیگر زندگی میکنند است ؛ جک با بازی تام کروز ، روزانه منابع جدیدی کشف میکند تا آنها را برای انسان ها بفرستد ؛ در اینحال موجوداتی ناشناخته مانع انجام اینکار میشوند ؛ جک به گفته های راهنمایش تت در خارج از زمین گوش میدهد و با آنها مبارزه میکند اما بعدها متوجه میشود که این موجودات همان انسانهایی هستند که قرار بود از زمین رفته باشند ! اما اگر انسان ها هرگز زمین را ترک نکردند ، پس جک منابع زمین را برای چه کسی ارسال میکرده ؟ البته این بخشی از داستان پر پیچ و خم فیلم است اما همین خلاصه برای درک پوستر فیلم فراموشی کافی است .

پوستر جدید فیلم lords of chaos منتشر شد | اربابان آشوب در ظلمات سکوت
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *