زیباترین پوسترهای سینما | بررسی پوستر فیلم غلاف تماما فلزی

همه چیز درمورد فیلم غلاف تمام فلزی فوق العاده است ؛ پس یک دلیل به ما بدهید که پوستر این فیلم کوبریک را در بین زیباترین پوسترهای سینما نیاوریم ! در ادامه با بررسی و تماشای پوستر فیلم غلاف تماما فلزی همراه ما باشید :

 

زیباترین پوسترهای سینما | پوستر فیلم غلاف تماما فلزی :

 

زیباترین پوسترهای سینما | پوستر فیلم غلاف تماما فلزی
معرفی زیباترین پوسترهای سینما : پوستر فیلم غلاف تماما فلزی

 

کوبریک ضدجنگ !

هرطوری که تاریخچه ی فیلمسازی را بررسی کنید بالاخره جایی مستقیم یا غیرمستقیم به کوبریک و کارهایی که در سینما کرد میرسید ؛ غلاف تمام فلزی شاید بهترین فیلم جنگی کوبریک نباشد اما آنقدر تجربه ی هیجان انگیزی برایتان میشود که وقتی فیلم بدون پایان بر یک داستان اصلی تمام میشود شما پیش خودتان فکر میکنید اصلا چرا فیلم ها پایان بندی دارند ؟ فیلم غلاف تمام فلزی آشکارا به دو بخش متفاوت تقسیم میشود ؛ نیمه نخست با آموزش مقدماتی در جزیره ی پاریس و نیمه دوم به جنگ ویتنام میپردازد و هر نیمه با یک کشتار خاتمه می‌یابد. نیمه ی اول یکی از سربازها به نام لئونارد لارنس (وینسنت دونوفریو) ملقب به سرباز پایل ، اضافه وزن و ضریب هوشی پایینی دارد و گروهبان (با بازی بی نقص مرحوم ارمی) دائما سرباز پایل را تحت فشار میگذارد تا جایی که نظم پذیر میشود ؛ اما کارش به جنون میکشد ! اول به گروهبان تیراندازی میکند و سپس خودش را میکشد . شکی نیست که دو بخش غلاف تمام فلزی قرینه است اما قرینه به چه مفهومی ؟!

 

جدیدترین پوستر سوفی و دیوانه (فیلم جدید کارگردان پل چوبی) منتشر شد
ادامه
فیلم غلاف تماما فلزی
همه چیز درمورد فیلم غلاف تمام فلزی فوق العاده است ؛ پس یک دلیل به ما بدهید که پوستر این فیلم کوبریک را در بین زیباترین پوسترهای سینما نیاوریم !

 

جویای صلح یا قاتل بالفطره

کوبریک بدون شک برترین آثار سینمایی را بر ضد مفهومی به نام جنگ ساخته از ترس و هوس (که به احتمال زیاد ندیدید) تا راه افتخار و همین غلاف تمام فلزی همگی به هر شکلی جنگ را فرآیندی پوچ ، بی هدف و هوس جویانه نشان میدهند . پوستر غلاف تمام فلزی هم منشا جنگ و جنون را نشان میدهد ؛ کلاهی که برای حفاظت از عضوی از بدن که خلاق جنگ است و روی آن دو مفهوم متضاد قاتل بالفطره و صلح جو حک شده ، به نظر یک عکس سه نفره (کلاه ، صلح و قاتل بالفطره) برای توصیف جنگ می آید.

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فیلم
  • معرفی
  • زیباترین پوسترهای سینما | بررسی پوستر فیلم غلاف تماما فلزی