پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۸ | فروش فیلم Venom دی سی را زمین زد!

جدیدترین آمار فروش فیلم Venom نشان از این موضوع دارد که این فیلم از پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۸ شده و رکورد واندروومن و ماموریت غیرممکن را شکسته است ! با جزییات بیشتر همراه دژم باشید :

بله ؛ فیلم ونوم ( نقد فیلم ) با بازی تام هاردی تا به اینجا و بر خلاف نمرات ضعیفش ، توانسته تا گیشه را تصاحب کند و هر هفته میزان بیشتری به فروشش اضافه کند ؛ حال ، طی جدیدترین اخباری که به دستمان رسیده ، مشخص شده که فروش فیلم Venom نه تنها از واندروومن دی سی پیشی گرفته ؛ بلکه با گذشتن از آخرین قسمت از ماموریت غیرممکن ، به رتبه‌ی پنجم از پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۸ رسیده است ! این فیلم با ۲۳ میلیون فروش در هفته‌ی گذشته ، میزان کل فروش خود را به ۸۲۲ میلیون دلار رساند که البته احتمال کمی می‌رود که بتواند به ۱ میلیارد برسد ؛ اما خب ، می‌بینید طرفداران مارول تا به اینجا که ونوم را ناامید نکرده اند !

 

فروش فیلم Venom / پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۸
فروش فیلم Venom در این هفته ، این فیلم ابرقهرمانی را به جدول پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۸ راه داد .

 

ونوم به عنوان یک ابرشرور ، و پس از مدتی یک ضد قهرمان ، در دنیای کمیک های مارول به خاطر شخصیت و سبک طراحی خاص خودش همیشه جالب توجه بوده ؛ تا جایی که سازندگان پس از مدتی به این نتیجه رسیدند که این شخصیت پتانسیل حضور در یک داستان مستقل تحت عنوان کمیکهای اختصاصی ونوم را دارد . ونوم از آن شخصیت پردازی‌های خاص کمیک بوکی را داراست که کم پیش می آید بتوانید در هنرهای مختلف دیگر بتوانید نظیر آن را بیابید ؛ دو کاراکتر ( بگوییم دو روح ) مجزا و متفاوت از هم که در یک بدن زندگی می‌ کنند و از قضا ، همزیستی ای کاملا مسالمت آمیز دارند ! ( یکی از نکات مثبت فیلم از نظر منتقدین نیز نشان دادن مناسب و به اندازه ی همین موضوع است که آن را هم مدیون بازی بینظیر تام هاردی هستیم ! )

 

باکس آفیس این هفته امریکا | حکومت انیمیشن جدید دکتر زیوس بر گیشه
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *