توضیح پایان فیلم The ballad of Buster Scruggs | خطر اسپویل

شاید شما هم مثل خیلی دیگر از مخاطبان و پس از خواندن نقد فیلم نغمه‌ی باستر اسکراگز ، دوست دارید بدانید در پایان فیلم نغمه باستر اسکراگز چه شد ؛ شش فیلم کوتاه کوئن ها در ششمین و آخرین آیتم به طرز عجیبی به یکدیگر متصل می شوند تا نشان دهند که تمام صحبت این فیلم از ” مرگ ” است ! با جزییات بیشتر و توضیح پایان فیلم The ballad of Buster Scruggs همراه ما باشید :

 

توضیح پایان فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( پایان فیلم نغمه باستر اسکراگز )

 

شاید با دیدن فیلم جدید برادران کوئن ، به این نتیجه برسید که با یک اثر شلخته طرف هستید که قرار است ۶ فیلم کوتاه ( هرچند خوب ) را به نمایش بگذارد و بدون هیچ ارتباطی آن ها را رها کند ؛ اما کوئن ها با زیرکی هر چه تمام تر در آخرین آیتم فیلم به نام The Mortal Remains توانستند تا منظور خود را از ساخت فیلم برسانند ؛ ” مرگ ” . بله ؛ کوئن ها در تمام فیلمهای کوتاه این اثر ، با مرگ بازی کردند و سر و کارشان با این موضوع عجیب و ناشناخته بود ؛ مرگ را ساده نشان دادند ، سخت نشان دادند ، فریبش دادند و شاد و حزن‌انگیزش کردند ؛ اما در میان همه‌ی اینها ، وقتی به آیتم ( فیلم کوتاه ) آخر می‌رسید ، بیش از هر چیزی جو سنگین و سکوت مرگبار را مشاهده می کنید .

 

تریلر جدید فیلم Ballad of Buster Scruggs | وسترنی متفاوت از سازندگان فارگو
ادامه
توضیح پایان فیلم the ballad of buster scruggs
مسافران مرگ

 

در واقع در پایان فیلم The Ballad of buster scruggs ، شما متوجه خواهید شد که در حال تماشای عده‌ای از مردگان هستید که به وسیله ی فرشتگان مرگ در حال انتقال به دنیای دیگر هستند ؛ در حقیقت ، تنها در این قسمت است که ما شاهد افرادی هستیم که قبلا مرده اند و اصلا هم مهم نیست که چگونه ؛ تنها چیزی که مهم است ، ماهیت مرگ و نشان دادن غرب وحشی از زبان اوست . جادوی برادران کوئن در این فیلم را به هیچ عنوان نمیتوان نادیده گرفت . باستر اسکراگز با اینکه نام تنها قسمت اول این فیلم است ، اما از همان ابتدا که آوازخوانی ، هفت‌تیرکشی و مرگ و میرهای ساده و پیچیده را می‌بینید ، متوجه خواهید شد که این فیلم قرار است شما را به فکر فرو ببرد ؛ از مرگ چه می‌دانید ؟ آماده‌ی آن هستید ؟!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *