توضیح پایان فیلم The ballad of Buster Scruggs | خطر اسپویل

شاید شما هم مثل خیلی دیگر از مخاطبان و پس از خواندن نقد فیلم نغمه‌ی باستر اسکراگز ، دوست دارید بدانید در پایان فیلم نغمه باستر اسکراگز چه شد ؛ شش فیلم کوتاه کوئن ها در ششمین و آخرین آیتم به طرز عجیبی به یکدیگر متصل می شوند تا نشان دهند که تمام صحبت این فیلم از ” مرگ ” است ! با جزییات بیشتر و توضیح پایان فیلم The ballad of Buster Scruggs همراه ما باشید :

 

توضیح پایان فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( پایان فیلم نغمه باستر اسکراگز )

 

شاید با دیدن فیلم جدید برادران کوئن ، به این نتیجه برسید که با یک اثر شلخته طرف هستید که قرار است ۶ فیلم کوتاه ( هرچند خوب ) را به نمایش بگذارد و بدون هیچ ارتباطی آن ها را رها کند ؛ اما کوئن ها با زیرکی هر چه تمام تر در آخرین آیتم فیلم به نام The Mortal Remains توانستند تا منظور خود را از ساخت فیلم برسانند ؛ ” مرگ ” . بله ؛ کوئن ها در تمام فیلمهای کوتاه این اثر ، با مرگ بازی کردند و سر و کارشان با این موضوع عجیب و ناشناخته بود ؛ مرگ را ساده نشان دادند ، سخت نشان دادند ، فریبش دادند و شاد و حزن‌انگیزش کردند ؛ اما در میان همه‌ی اینها ، وقتی به آیتم ( فیلم کوتاه ) آخر می‌رسید ، بیش از هر چیزی جو سنگین و سکوت مرگبار را مشاهده می کنید .

 

نمرات The Ballad of Buster Scruggs آخرین فیلم برادران کوئن
ادامه
توضیح پایان فیلم the ballad of buster scruggs
مسافران مرگ

 

در واقع در پایان فیلم The Ballad of buster scruggs ، شما متوجه خواهید شد که در حال تماشای عده‌ای از مردگان هستید که به وسیله ی فرشتگان مرگ در حال انتقال به دنیای دیگر هستند ؛ در حقیقت ، تنها در این قسمت است که ما شاهد افرادی هستیم که قبلا مرده اند و اصلا هم مهم نیست که چگونه ؛ تنها چیزی که مهم است ، ماهیت مرگ و نشان دادن غرب وحشی از زبان اوست . جادوی برادران کوئن در این فیلم را به هیچ عنوان نمیتوان نادیده گرفت . باستر اسکراگز با اینکه نام تنها قسمت اول این فیلم است ، اما از همان ابتدا که آوازخوانی ، هفت‌تیرکشی و مرگ و میرهای ساده و پیچیده را می‌بینید ، متوجه خواهید شد که این فیلم قرار است شما را به فکر فرو ببرد ؛ از مرگ چه می‌دانید ؟ آماده‌ی آن هستید ؟!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *