ایفای نقش دوباره دو بازیگر قدیمی و محبوب در فیلم انابل ۳

امروز اعلام شد که پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا قرار است برای ایفای نقش به فیلم انابل ۳ بپیوندند ؛ این دو از قدیمیهای دنیای سینمایی وحشت جیمز وان هستند !

 

صبر کنید ؛ از فیلم انابل ۳ چه می‌دانید ؟

فیلم انابل ۳ یک فیلم فراطبیعی ترسناک به نویسندگی و کارگردانی گری دوبرمن است؛ انابل هم به عنوان پیش زمینه و هم اسپین اف برای فیلم احضار به شمار می رود. پیش از این دوبرمن وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم انابل و فیلم انابل : خلقت را برعهده داشته که کارگردانی این دو فیلم به ترتیب برعهده جان ار لئونتی و دیوید اف سندبرگ بوده است. جیز وان کارگردان دو قسمت اول فیلم احضار و پیتر سفرن به عنوان تهیه کننده در فیلم انابل۳ حضور دارند و مایکل کلیر نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت. فیلم راهبه به کارگردانی کوردین هارد و فیلم نامه گری دوبرمن و جیزوان فیلم فرعی دیگر از فیلم احضار ۲ است و پنجمین فیلم در مجموعه احضار محسوب می شود. در کل ترتیب این فیلم های ترسناک دنیای سینمایی وحشت به این صورت می باشد احضار۱-انابل۱-احضار۲-انابل:افرینش-راهبه-انابل۳-احضار۳- کراکد من. در حال حاضر فیلم انابل ۳ و احضار ۳ به ترتیب در تاریخ های ۱۲ تیر ۱۳۹۸ و ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ بر روی پرده سینما خواهد رفت و پس از این ها فیلم کراکد من (مرد کج وکوله) بر روی پرده خواهد رفت.

 

آل‌پاچینو پس از ۳۵سال به Scarface بازگشت!
ادامه
پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا قرار است برای ایفای نقش به فیلم انابل 3 بپیوندند
پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا قرار است برای ایفای نقش به فیلم انابل ۳ بپیوندند ؛ این دو از قدیمیهای دنیای سینمایی وحشت جیمز وان هستند و وجودشان در فیلم واقعا هیجان انگیز است !

 

خب ؛ حالا برویم سراغ پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا !

امروز کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا دو بازیگر اصلی سری فیلم های احضار به فیلم انابل ۳ پیوستند. طبق این خبر پاتریک ویلسون بازیگر نقش اد وارن و ویرا فارمیگا بازیگر شخصیت لورین وارن دو محقق ارواح به فیلم سوم انابل بازمی‌گردند و به ایفای نقش می پردازند. حضور این دو در فیلم احضار ۳ نیز تایید شده است. تمرکز این فیلم روی یک عروسک ترسناک به نام انابل است که توسط وارن ها در یک اتاق مخصوص نگه داری می شود تا دیگر نتواند اسیبی به کسی برساند. با این حال انابل موفق می شود تا به شرارت های خود ادامه دهدذو حال هدفه او در این قسمت یک دختر ده ساله با بازی مکینا گریس است که در فیلم به نام جودی شناخته می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *