هنری وینکلر به فیلم French Dispatch وس اندرسون پیوست

هنری وینکلر به فیلم French Dispatch وس اندرسون پیوست . با جزییات بیشتر از جدیدترین فیلم وس اندرسون همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

هنری وینکلر به فیلم French Dispatch وس اندرسون پیوست | اخبار جدیدترین فیلم وس اندرسون

 

 

هنری وینکلر به فیلم French Dispatch وس اندرسون ( جدیدترین فیلم وس اندرسون ) پیوست . وینکلر از بازیگران قدیمی سینمای هالیوود است و در آثاری چون روزهای خوش ، جیغ ( Scream ) و سریال کمدی Barry از شبکه‌ی HBO ایفای نقش کرده است که از آخرین بازیهای او در سینما یا تلویزیون می‌باشد و در آن حسابی خوش درخشیده . از دیگر بازیگران جدیدترین فیلم وس اندرسون ( فیلم French Dispatch وس اندرسون ) می توان به بیل موری ، فرانسیس مک‌دورمند ( سه بیلبورد بیرون ایبینگ، میزوری ) ، تیلدا سوئینتن ، بنسیو دل‌تورو و لیا سیدوکس ( آبی گرم‌ترین رنگ است ) اشاره کرد .

 

هنری وینکلر در فیلم French Dispatch وس اندرسون | اخبار جدیدترین فیلم وس اندرسون
هنری وینکلر به فیلم French Dispatch وس اندرسون پیوست . با جزییات بیشتر از جدیدترین فیلم وس اندرسون همراه مجله سینمایی دژم باشید

 

اندرسون در هیوستون تگزاس به دنیا آمد و فرزند دوم خانواده‌ای از طبقه متوسط است که همراه با دو برادرش در همان شهر زادگاهش بزرگ شد . اندرسون پس از آشنایی با اوون ویلسون همکاری با او را آغاز کرد و ۳ فیلم نخست خود را به نام های موشک شیشه ای ، عجول و تنن‌بام‌های پرشکوه با فیلم‌نامه‌هایی که با همکاری ویلسون نوشته بود ، کارگردانی کرد . وس اندرسون با فیلم عجول (راشمور) به شهرت رسید . او پس از آنکه از ویلسون فاصله گرفت ، همکاری با یکی دیگر از دوستانش به نام نوآ بامباک را آغاز کرد . بامباک در نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم‌هایی چون آقای فاکس شگفت‌انگیز و زندگی دریایی در کنار استیو زسیو با اندرسون همکاری کرد . اندرسون نیز تهیه‌کننده ماهی مرکب و نهنگ به کارگردانی بامباک بوده است . از دیگر فیلمهای اندرسون که به شهرت جهانی رسیدند می‌توان به هتل بزرگ بوداپست و همچنین جزیره‌ی سگ‌ها (از اینجا بخوانید) اشاره کرد .

 

فیلم بازسازی انیمیشن Your Name توسط مارک وب و بد ربات ساخته می شود
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *