همایون غنی زاده را بشناسید : آقای تئاتر و سینمای تئاتری !

با معرفی همایون غنی زاده ، کارگردان فیلم مسخره باز که این روز های یکی از موردتوجه ترین چهره های جشنواره فجر است همراه مجله ی سینمایی دژم باشید ؛

 

 

همایون غنی زاده کارگردان موفق تئاتر این روزها پا را فراتر از صحنه ی تئاتر گذاشته و وارد عرصه ی کارگردانی پرده ی نقره ای شده است .

 

 

همایون غنی‌زاده فعالیت خود را در عرصهٔ تئاتر از ۱۹ سالگی آغاز و کار خود را با تأسیس گروه هنری مونگو شروع کرد و تاکنون بیش از ۸ اثر نمایشی را به روی صحنه برده‌است. از میان نمایش‌های همایون غنی‌زاده دو نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» و «کالیگولا» با استقبال خاص مخاطبان تئاتر مواجه شدند. «کالیگولا» در سال ۹۴ رکورد فروش را در اختیار داشت و پس از آن در سال ۹۵ نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» با استقبال عجیب مواجه شد و رکورد فروش تئاتر در ایران را از آن خود کرد . غنی زاده به غیر از کارگردانی ۹ تئاتر موفق نیز بازی کرده که از شناخته شده ترین آنها میتوان به می سی سی پی نشسته میمیرد و کالیگولا  اشاره کرد . در سینمایی اژدها وارد میشود بازی نه چندان درخشانی را ارائه داد ، اما ظاهرا کارگردانی برای غنی زاده بسیار برازنده تر است .

معتبرترین سایت های سینمایی کدام اند ؟
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *