نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست

پس از اعلام ساخت سریال اختصاصی Loki ، مشخص شده که نویسنده ریک و مورتی ، مایکل والدرون به این پروژه‌ی جدید دیزنی و مارول پیوسته است . با جزییات بیشتر از این خبر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

مایکل والدرون ( نویسنده ریک و مورتی ) به سریال اختصاصی Loki پیوست

 

 

 

حتما با سریال آشنا و محبوب انیمیشنی ریک و مورتی آشنایی دارید ؛ سریالی که با پخش سه فصل توانست به موفقیت بسیاری برسد و خود را در میان دیگر سریالهای انیمیشنی بزرگسالانه در این سبک معروف کند . حال و پس از اعلام ساخت سریال اختصاصی Loki ، مشخص شده که نویسنده ریک و مورتی ، مایکل والدرون به این پروژه‌ی جدید دیزنی و مارول پیوسته است و در حال ایفای نقش شورانر ( Showrunner ) سریال لوکی با بازی تام هیدلستون می  باشد . این سریال قرار است لوکی را نشان دهد که بر جریانات تاریخی و تصمیمات بزرگ انسانی تاثیرات عمیقی می گذارد ؛ بخشی از زندگی این شخصیت که همیشه برای طرفداران جذاب بوده است .

 

لوکی (به انگلیسی: Loki) یک شخصیت خیالی شرور بزرگدر کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط مارول کامیکس است. او همچنین برادرخوانده و دشمن اصلی ثورمی‌باشد. این شخصیت بر گرفته از یکی از ایزدان اساطیر اسکاندیناوی به همین نام می‌باشد. او اولین بار در ونوسجلد ۶ام (آگوست ۱۹۴۹) ظاهر شد و به وسیله نویسندهاستن لی، داستان‌نویس لری لیبر و تصویرگر جک کربی خلق شد. اگرچه به‌طور معمول این شخصیت به عنوان یک شرور بزرگ تصویر می‌شود، اما برخی مواقع نقش یکضدقهرمان را نیز ایفا می‌کند.

تماشا کنید : پوستر جدید فیلم مردی بدون سایه منتشر شد
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست