نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست

پس از اعلام ساخت سریال اختصاصی Loki ، مشخص شده که نویسنده ریک و مورتی ، مایکل والدرون به این پروژه‌ی جدید دیزنی و مارول پیوسته است . با جزییات بیشتر از این خبر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

مایکل والدرون ( نویسنده ریک و مورتی ) به سریال اختصاصی Loki پیوست

 

 

 

حتما با سریال آشنا و محبوب انیمیشنی ریک و مورتی آشنایی دارید ؛ سریالی که با پخش سه فصل توانست به موفقیت بسیاری برسد و خود را در میان دیگر سریالهای انیمیشنی بزرگسالانه در این سبک معروف کند . حال و پس از اعلام ساخت سریال اختصاصی Loki ، مشخص شده که نویسنده ریک و مورتی ، مایکل والدرون به این پروژه‌ی جدید دیزنی و مارول پیوسته است و در حال ایفای نقش شورانر ( Showrunner ) سریال لوکی با بازی تام هیدلستون می  باشد . این سریال قرار است لوکی را نشان دهد که بر جریانات تاریخی و تصمیمات بزرگ انسانی تاثیرات عمیقی می گذارد ؛ بخشی از زندگی این شخصیت که همیشه برای طرفداران جذاب بوده است .

 

لوکی (به انگلیسی: Loki) یک شخصیت خیالی شرور بزرگدر کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط مارول کامیکس است. او همچنین برادرخوانده و دشمن اصلی ثورمی‌باشد. این شخصیت بر گرفته از یکی از ایزدان اساطیر اسکاندیناوی به همین نام می‌باشد. او اولین بار در ونوسجلد ۶ام (آگوست ۱۹۴۹) ظاهر شد و به وسیله نویسندهاستن لی، داستان‌نویس لری لیبر و تصویرگر جک کربی خلق شد. اگرچه به‌طور معمول این شخصیت به عنوان یک شرور بزرگ تصویر می‌شود، اما برخی مواقع نقش یکضدقهرمان را نیز ایفا می‌کند.

پاتریک استوارت در سریال جدید استار ترک به نقش قدیمی خودش بازمیگردد
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست