نمرات The Ballad of Buster Scruggs آخرین فیلم برادران کوئن

بالاخره پس از مدتها انتظار طرفداران برادران کوئن ، محصول همکاری نتفیلیکس و کوئن ها به پخش نزدیک میشود اما نمرات The Ballad of Buster Scruggs ( نمرات سرود باستر اسکراگز ) آخرین فیلم برادران کوئن چه شرایطی دارد ؟ همراه ما باشید ؛

 

نمرات The Ballad of Buster Scruggs منتشر شد

 

بالاخره نمرات The Ballad of Buster Scruggs ( نمرات سرود باستر اسکراگز ؛ آخرین فیلم برادران کوئن ) منتشر شد تا در شرف پخش فیلم ببینیم که برداران کوئن چه کردند ؟ آیا موفق به ساخت یک وسترن هیجان انگیز شدند یا بالاخره شکست را تجربه میکنند ؟

 

 

ظاهرا قرار نیست کوئن ها فیلم بد بسازند ؛ سرود باستر اسکراگز یک وسترن با همان کمدی های سیاه فیلمهایی مثل شجاعت حقیقی و فارگو و طبق گفته های منتقدین گاهاً از این فیلم ها بهتر است. خب ؛ بیایید با یکدیگر این نقدها و نمرات را بررسی کنیم :

 

نمرات The Ballad of Buster Scruggs آخرین فیلم برادران کوئن
بالاخره نمرات The Ballad of Buster Scruggs ( نمرات سرود باستر اسکراگز ) منتشر شد تا در شرف پخش فیلم ببینیم که آخرین فیلم برادران کوئن چه کرد !

 

مجله FilmThreat با نمره‌ی ۱۰۰ :

بازهم تکه‌ای طلا از معدن برادران کوئن که شما را متعجب می‌کند که قرار است پس از این چه شاهکار دیگری ارائه دهند !

مجله Rolling Stones با نمره ۹۰‌ :

میخواهید درباره‌ی یک وسترن دیوانه وار و پر از اسب سواری ، جنگ و دعوا ، تفنگ بازی و … با شرکت یک شاعر مسخره ، یک تفنگدار فیلسوف ، یک کابوی که عاشق مراسمهای مذهبی‌ست و خیلی چیزهای دیگر بدانید ؟ فیلم جدید کوئن ها را امتحان کنید !

مجله Film Stage با نمره ۸۳ :

مقدار زیادی از Buster Scruggs ممکن است در نهایت یک لمس با استانداردهای طبیعی باشد اما هیچوقت فراموش نکنید که برادران کوئن چه کارهایی را بلدند .

مجله Empire با نمره ۸۰ :

کوئن ها باز هم جادو کرده اند و اثری را ارائه دادند که پر از اکشن و احساس است و حتی ممکن است با دیدنش گریه کنید !

مجله Variety با نمره ۷۰ :

با اینکه اپیزودهای فیلم داستانهای متفاوتی دارند و از ابتدا ممکن است گیج بشوید و این حجم از مطالب را در یک فیلم تحمل نکنید ؛ اما در نهایت چیزهای حیرت انگیزی خواهید دید که برایتان جذاب خواهد بود .

مجله Slant با نمره ۶۳ :

با اینکه این فیلم بهترین فیلم کوئن هاست اما از نبود حس کنجکاوی و نبود عمق کافی رنج می برد .

برندگان امی 2018 اعلام شدند | پیشتازی خانم میزل شگفت انگیز
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *