نمرات فیلم ونوم منتشر شد | ضعیفترین فیلم تام هاردی !

به تازگی نمرات فیلم ونوم منتشر شده و متاسفانه باید اعلام کنیم که ونوم از نظر منتقدان ، ضعیفترین فیلم تام هاردی تا امروز است ! با اطلاعات و جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

نمرات فیلم ونوم منتشر شد . در کمال شگفتی باید اعلام کنیم که ونوم از نظر منتقدان به ضعیفترین فیلم تام هاردی تا امروز تبدیل شده است ! منتقدان این فیلم را فیلمی مضحک با کمدی بیش از حد توصیف کرده اند که از معدود نکات مثبت آن تقابل میان ونوم و ادی براک است ؛ در خلاصه ی نمرات فیلم ونوم آمده که این فیلم شخصیتهای منفی بسیار کلیشه ای دارد ، داستان فیلم نامنظم پیش می رود ، جلوه های ویژه ضعیف است و دیدن جوکهای بیش از حد فیلم به زودی برایتان آزار دهنده خواهد شد ؛ البته این موضوع که تام هاردی بازیگری قوی و استثنائی‌ست ، بر کسی پوشیده نیست و اتفاقا یکی از نکات مثبت فیلم ، بازی تام هاردی در نقش ونوم و تقابل میان ونوم و ادی براک است ؛ اما در کل ، این موضوع هم نتوانسته کاری کند که فیلم ونوم فیلم خوبی باشد . باید گفت که تمامی این سخنان ، نظرات اشخاصی است که توانسته اند زودتر از بقیه به ونوم نمره بدهند و باید دید که با اکران جهانی فیلم چه واکنشی را از طرف مخاطبان خواهیم دید .

 

نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست
ادامه
نمرات فیلم ونوم ؛ ضعیفترین فیلم تام هاردی !
نمرات فیلم ونوم ؛ ضعیفترین فیلم تام هاردی !

 

ونوم (Venom) یک فیلم در ژانر ابرقهرمانی و زیرشاخه‌ی ضدقهرمانی رو به کارگردانی روبن فلیشر و نویسندگی اسکات روزنبرگ ، جف پینکنر و کلی مارسل است که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کامیک کمپانی مارول و دنیای اسپایدرمن ساخته شده است . از بازیگران دیگر آن می‌توان به وودی هارلسون ، میشل ویلیامز و ریز احمد اشاره کرد . داستان فیلم درباره‌ی ادی براک، یک خبرنگار سمج و پرکار است که متوجه می‌شود در یک شرکت دارویی، بر روی انسان‌ها تحقیقات غیرقانونی و خطرناکی صورت می‌گیرد. او پس از سر زدن به این شرکت ، در معرض موجودی خطرناک به نام ونوم قرار گرفته و با پیوند خوردن به او ، تبدیل به یک ابرقهرمان می شود !

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *