نمرات فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد | بهترین اسپایدرمن !

نمرات انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد و پس از اینکه منتقدان سرشناس نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse را انجام دادند ، مشخص شد که این فیلم انیمیشنی توانسته به بهترین اسپایدرمن سینمای جهان از آغاز فعالیتش تبدیل شود ! با جزییات بیشتر همراه دژم باشید :

 

نمرات انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

 

مثل اینکه مارول بالاخره توانست بهترین اسپایدرمن خود را ارائه دهد ! به تازگی نمرات فیلم انیمیشنی اسپایدرمن: درون دنیای عنکبوتی منتشر شده است که نشان از محبوبیت و مقبولیت بالای این فیلم در میان منتقدین دارد ؛ این انیمیشن با گذشتن از فیلم اسپایدرمن ۲ ( ساخته‌ی سم ریمی ) که بالاترین نمره را در میان دیگر فیلمهای اسپایدرمن داشت ، تبدیل به بهترین فیلم اقتباسی از روی این شخصیت شد و به نمره‌ی فوق العاده‌ی ۱۰۰ از ۱۰۰ در راتن تومیتوز دست یافت ! مجله ی معروف امپایر به این انیمیشن نمره ی ۵ از ۵ داده و با نمره‌ی ۸۲ از متاکریتیک ، دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست که هر نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse با نمرات بالا همراه بوده و نشان از موفقیت این انیمیشن در میان تمامی فیلمهای دنیای مرد عنکبوتی دارد .

 

سریال شب پره ها توسط شبکه سای فای کنسل شد + جزییات
ادامه
نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse
منتقدین پس از روایت فوق العاده‌ی داستان و تکامل شخصیتها در طی پیش‌روی فیلم ، به ستایش نماهای آن پرداخته‌اند و مشخص شد که این انیمیشن از لحاظ فنی و بصری-هنری ، یکی از بهترینهای نسل خود است .

 

انیمیشن Into the Spider-Verse ، داستان مایلز مولر را دنبال می‌کند که پسری کم سن و سال است و پس از مرگ پیتر پارکر دنیای خودش و پس از گزیده شدن به دست یک عنکبوت رادیواکتیوی ، قدرتهایی شبیه به اسپایدرمن اصلی پیدا کرده است ؛ مایلز سرگشته شده و نمی داند که دقیقا می خواهد با قدرتهایش چه کند ؛ تا اینکه متوجه می شود دروازه ای رو به دنیاهای موازی باز شده و این اتفاق سبب شده که دیگر عنکبوتی‌ها از سراسر دنیاهای موازی به دنیای مایلز راه بیابند . در میان این عنکبوتها نیز یک پیتر پارکر وجود دارد که به عنوان استاد مایلز شروع به کار می‌کند ؛ اما او عملا شکست خورده و نابود شده است و چندین وقت می شود که حتی لباس اسپایدرمن را بر تن نکرده … .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *