نقد فیلم Wildlife ، اثری از پاول دینو | حیات غیراهلی یا وحشی ؟

اگر تا امروز پاول دینو را برای بازی در نقش های فرعی فیلم های شاهکار میشناختید حالا باید کارنامه ی نویسندگی و کارگردانیش را هم دنبال کنید ؛ با نقد فیلم Wildlife ( نقد فیلم وایلدلایف ) همراه دژم باشید :

 

نقد فیلم Wildlife ( نقد فیلم وایلدلاف )

 

سوپراستار پنهان

پاول دینو را به خاطر نقش هایی به یاد می آورید که خیلی دیده نشدند ؛ از بازی فوق العاده در نقش کشیش فیلم خون به پا خواهد شد  که گاهی باعث میشد عملکرد دلوییس به عنوان یک سوپراستار زیر سوال برود تا الکس جونز در فیلم زندانیان که آنقدر عجیب بود که تا چند روز در فکر فرم اجرایش میمانید تا همین اجرای فوق العاده اش با دنیل ردکلیف در Swiss Army Man ! دینو حالا خودش عنوانی شاهکار را کارگردانی میکند تا اثبات کند که اتفاقی نیست که در تمامی شاهکار های سینمایی حضور دارد ! با ادامه‌ی نقد فیلم Wildlife همراه ما باشید :

 

نقد فیلم وایلدلایف
wildlife آنقدر فوق العاده است که نمیدانم از کجا شروع کنم ! با ادامه‌ی نقد فیلم Wildlife همراه دژم باشید …

 

حیات وحش

فیلم wildlife آنقدر فوق العاده است که نمیدانم از کجا شروع کنم ! درون مایه ی فیلم مثل یک انقلاب فرهنگی در سینمای آمریکا میماند ! ریتم فیلم مانند یک قطعه موسیقی کلاسیک شمارا در اوج  و فرودش گم میکند ؛ عملکرد بازیگران در مواقعی حیرت زده تان میکند ! هم ساختار ، هم داستان  یک حرف میزنند و شخصیت پردازی های نمادین درست و به جا اتفاق میفتد همه و همه wildlife را فوق العاده از آب درآورده است !

 

نقد فیلم White Boy Rick | ریک سفید پوست
ادامه
نقد فیلم wildlife
فیلم wildlife بی پرده درمورد خانواده است ؛ در مورد معادلات تک مجهول که مسیر ناخودآگاه و خودویرانگر شخصیت ها ، از آن معادلات پیچیده و چند مجهولی میسازد ؛ با نقد فیلم Wildlife همراه دژم باشید …

 

وحشی یا غیر اهلی !

فیلم wildlife بی پرده درمورد خانواده است ؛ در مورد معادلات تک مجهول که مسیر ناخودآگاه و خودویرانگر شخصیت ها ، از آن معادلات پیچیده و چند مجهولی میسازد ؛ دینو به جای داستان پیچیده ، داستان را دستاویز چندگانگی میکند ؛  جری ، پدر خانه وقتی از کار بیکار میشود این موضوع را با همسرش جانت در میان میگذارد ؛ جانت از جری حمایت میکند حتی در کنار خانه داری شغلی دست و پا میکند تا به خرج خانه کمک کند تا اینجا همه چیز فوق العاده است تا اینکه جری تصمیم میگیرد در ازای مبلغ کمی به کارگرانی که برای خاموش کردن آتش سوزی بپیوندد وقتی جری این موضوع را با جانت در میان میگذارد او به شدت مخالفت میکند ! در واقع همین جاست که شخصیت پردازی پنهان و فوق العاده ی جانت آشکار میشود . او یک زن فداکار و عاشق و مادری مهربان که نشان داده نیست ؛ در تمام مدت بحران بیکاری و تا پیش از تصمیم جری برای پیوستن به کارگران او مثل یک فنر در حال فشرده شدن بود و وقتی جری میرود این فنر رها میشود ! نقش شخصیت جویی در این میان کاملا نمادین از آب درآمده  ؛ فرشته ای که داستان فیلم از نگاه او روایت میشود و در تمام بحران ها بیشترین صدمه را میبیند با اینکه در سن بلوغ است هیچ رفتار خشنی ندارد !

 

نقد فیلم "Three Billboards outside Ebbing، Missouri"
ادامه

 

حیات وحش

 

Wildlife به خاطر درون مایه ی ارزشمندش لایق توجه بیشتری از سمت مخاطبان است ؛ در دنیایی که همگان سعی دارند ارزش های انسانی را بی اعتبار کنند حیات وحش فرمانروایی میکند !

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Wildlife
Author Rating
51star1star1star1star1star
Wildlife
امتیاز دژم
۱۰
امتیاز منتقدین
۸
میانگین امتیازات: ۹
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *