نقد فیلم the meg | کوسه بازی جیسون استاتهام !

با نقد فیلم the meg همراه دژم هستید ؛ جدیدترین فیلم جیسون استاتهام عملاً تکرار یک سناریوی بیهوده و شکست خورده در سینمای هالیوود است ؛ در ادامه با نقد the meg همراه مجله ی دژم باشید :

 

جدیدترین فیلم جیسون استاتهام یا شاهکاری مثل آرواره ها

 

قطعا جدیدترین فیلم جیسون استاتهام ! این فیلم عملاً هیچ حسی را در شما برنمی انگیزد فقط ساخته شده تا بفروشد ! دقیقاً مثل باقی فیلمهای جان ترتل تاب ؛ استراتژی این کارگردان برای ساخت فیلمهای خوش فروش نه فیلمنامه ی شاهکار است ، نه درامهای شگفت انگیز و نه کمدی های عمیق ، ترتل تاب یک سوپراستار میخواهد و یک ایده که از دور جذاب به نظر میرسد دقیقاً مثل گنجینه ی ملی ، بچه ، غریزه واین اواخر هم آخرین وگاس که بازیگرانی از جمله ساندرا بلاک ، بروس ویلیس ، نیکولاس کیج  و … را به بازی گرفت تا از ایده های تک خطی جذابش فیلمهای خوش فروش بسازد !

 

نقد فیلم the meg
با نقد فیلم the meg همراه مجله ی دژم باشید :

 

مگ یا مگالودون

از آنجایی که دراز گودال ماریانا عمیق ترین نقطه از سطح زمین است و قطع به یقین موجودات عجیبی در آن زندگی میکنند میتوانیم یک فیلم کوسه ای خوب از آن دربیاوریم اما بیاید برای پیدا کردن کوسه ی خیلی ترسناک ۱۵ میلیون سال قبل باز گردیم و یک کوسه ی عظیم الجثه پیدا کنیم و چه کوسه ای بهتر از مگالودون ! حالا یک سوپراستار بزن بهادر که حضورش فروش فیلم را تضمین کند (جیسون استاتهام) یک تیم تحقیقاتی برای توجیه بخش تخیلی فیلم و یک سری بازیگر زن برای اینکه خوب بترسند و یک سری که ثابت کنند همه ی زنها نمی ترسند ! دیگر چه چیزی نیاز داریم ؟ درام ؟ کشمکش ها داستانی غیرقابل پیش بینی ؟ موقعیت های خلاقانه ی ترسناک ؟ نه هیچ کدام فقط جلوه های ویژه ای میخواهیم که فیلم را جذاب به نظر برساند همین ! این فیلم فقط سعی میکند بفروشد که آن هم با وجود بودجه ی ۱۳۰ میلیون دلاری تنها ۵۲۸ میلیون دلار فروش داشته ! به نظر میرسد شراکت تجاری چینی – آمریکایی دیگر آنقدرها هم جواب نمیدهد !

 

فیلم سینمایی Crazy Rich Asians ، همچنان در صدر جدول فروش !
ادامه
با نقد the meg همراه مجله ی دژم باشید :

 

فیلم the meg  اینقدر بد است ؟

متاسفانه the meg  فیلم بدی نیست از آن هم بدتر کاملاً متوسط است ! یک فیلم میتواند ایده ای داشته باشد که در انتها شما را ناراحت از سالن سینما بیرون کند یا حتی بدون یک ایده ی جذاب شما را چند ساعت درگیر خودش کند اما این فیلم دقیقاً همان چیزی است که از خارج سینما به نظر میرسد یک فیلم ترسناک کوسه ای با جلوه های ویژه خفن ! پیشنهاد میکنم اگر میخواهید چنین فیلمی ببینید به سراغ آروراه ها بروید و آنرا دوباره تماشا کنید !

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *