نقد فیلم The Ballad of Buster Scruggs | سروده های کوئن ها

سرود باستر اسکراگز اثر ممتازی در کارنامه‌ی براداران کوئن است ؛ با تماشای این فیلم ، میتوانم بگویم که سینمای واقعی از پرده‌ی سینما به شبکه های اینترنتی مهاجرت کرده ؛ در ادامه با نقد فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( نقد فیلم سرود باستر اسکراگز ) همراه ما باشید :

 

نقد فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( نقد فیلم سرود باستر اسکراگز )

 

باستر اسکراگز
این آقای اسکراگز است ؛ یک شاعر و موزیسین که تبحر خاصی در استفاده از خشونت دارد !

 

آخرین سروده اسکراگز

 

کوئن ها این بار دست پرتر از همیشه آمدند ؛ سرود باستر اسکراگز مجموعه ای بی نقص از فیلم های کوتاه وسترنی است که هرگز نمیتوانید هیچ کدامشان را فراموش کنید . با اینکه فیلم مثل همیشه پیش از پخش از طریق نتفلیکس ، آن‌قدر سر و صدا نکرد ؛ اما بلافاصله پس از پخش صدای همه منتقدان را درآورد که عجب فیلم فوق العاده ای ! و توانست میانگین نمره ی ۸۰ را کسب کند . اگرچه فیلم همچنان مهجور مانده و مخاطبان نتوانستد آن چیزی که دوست داشتند را ببینند ؛ اما فراموش نکنید کوئن ها به شما فیلمی که میخواهید تماشا کنید را نمیدهند ؛ آنها به شما فیلم بهتری میدهند .

 

توضیح پایان فیلم The ballad of Buster Scruggs | خطر اسپویل
ادامه
سرود باستر اسکراگز
فراموش نکنید کوئن ها به شما فیلمی که میخواهید تماشا کنید را نمیدهند ؛ آنها به شما فیلم بهتری میدهند . با ادامه‌ی نقد فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( نقد فیلم سرود باستر اسکراگز ) همراه ما باشید :

 

شش فیلم عالی ، سه داستان فوق العاده

 

سرود باستر اسکراگز شبیه یک مجموعه داستان کوتاه ساخته شده و اسم اولین داستان کوتاه روی کل فیلم گذاشته شده ؛ کوئن ها تمام کارهایی را که میتوانند در سینما انجام دهند را در این فیلم گنجانده اند از یک کمدی موزیکال سیاه تا یک داستان عاشقانه ی تلخ تا یک درام گفتگومحور و یک درام حادثه محور ! و همه ی این ها در قالب یک فیلم بلند فوق العاده شده اما سه داستان از میان این مجموعه شش فیلمه از لحاظ محتوای داستانی شگفت انگیز اند ؛ داستان خوراک بلیط یک داستانی کم دیالوگ و کاملا دراماتیک را تحویلتان میدهد و حوالی آل گادنس تماما کمدی است ( البته که کمدی تلخ از جتس برادران کوئن ! ) و داستان پارس های رئیس جمهور پیرس کوچک هم یک درام بسیار تلخ است .

 

The ballad of buster scruggs - پارس های رئیس جمهور پیرس کوچک
پارس های رئیس جمهور پیرس کوچک ؛ تلخ و تراژیک … . با ادامه‌ی نقد فیلم The Ballad of Buster Scruggs ( نقد فیلم سرود باستر اسکراگز ) همراه ما باشید :

 

وقتی از استوری برد استفاده میکنید !

 

هیچ یک از نماهای سرود باستر اسکراگز ضعیف نیست ؛ تمام نما ها کاملا دقیق به جا و صد البته چشم نواز طراحی شدند و تمام این ها نیازمند یک ذهن درام پرداز و یک صفحه ی کاغذ برای طراحی تمام نماهاست . کوئن ها از معدود کارگردانانی هستند که وسواس شدیدی رو استوری بوردهایشان دارند و به همین دلیل ، فیلم هایشان بدون داستان هم فوق العاده است .

 

نقد فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse | بازگشت موفق عنکبوتی‌ها
ادامه
در انتها باید بگویم که به عنوان یک مخاطب سینما ، به هیچ وجه نباید فیلم جدید برادران کوئن را از دست بدهید !
Summary
Review Date
Reviewed Item
The Ballad of Buster Scruggs Movie
Author Rating
41star1star1star1stargray
نمره‌ی نهایی فیلم
نمره‌ی منتقدین
۸
نمره‌ی دژم
۸
میانگین امتیازات: ۸
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *