نقد فیلم Once upon a Deadpool | مثبت‌۱۳ترین کنایه‌ی ددپول !

با نقد فیلم Once upon a Deadpool همراه مجله سینمایی دژم هستید ؛ این فیلم یک تلاش نافرجام است برای اینکه همه‌ی اقشار سنی بتوانند فیلم ددپول ۲ را ببینند ؛ اما فکر می‌کنم ساخت نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲ عملا کاری بیهوده بود !

 

نقد فیلم Once upon a Deadpool | نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲

 

نمیدانم چرا فاکس و مارول تصمیم به این گرفتند که فیلم Once upon a Deadpool را بسازند ؛ البته که این فیلم نیاز به مراحل ساخت چندانی نداشت ؛ چون به غیر از ۲۰ دقیقه محتوای اضافه ، چیدمان فیلم اوریجینال ددپول ۲ تغییری نکرده و همچنان شاهد همان شوخی های اصلی ، همان سکانسهای اصلی و همان داستان و روایت قبلی هستیم . اما تفاوت بزرگ نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲ نسبت به نسخه اصلی ، این است که فیلم سعی کرده تا شوخی ها و رفرنسهای جنسی ، خشونت بی اندازه و جوک‌هایی با محتوای بزرگسالانه را به حداقل برساند و کاری کند که فیلم کمی عامه‌پسندتر شود . البته که باید گفت با توجه با ساختار اصلی ددپول ۲ ، این تلاش کاملا نافرجام و بیهوده از آب درآمده و هر چقدر هم که دقت کنید ، باز نمیتوانید منکر وجود ویژگی‌هایی شوید که در بالا به آنها اشاره شد ؛ دلیل این موضوع نیز این است که ددپول ۲ با این‌گونه از شوخی‌ها و با این شیوه‌ی روایت خو گرفته و سرهم کردن آن به شکلی که در Once upon a Deadpool می‌بینیم ، کاری غیرعقلانی‌ست که صرفا باعث می شود از نسخه‌ی اصلی هم دلزده شوید . ( البته اگر تا الان نشده باشید ! )

 

معرفی و بررسی فیلم The eternal sunshine of the spotless mind
ادامه
نقد فیلم Once upon a Deadpool | نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲
نقد فیلم Once upon a Deadpool | نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲

 

در نقد فیلم Once upon a Deadpool ، باید بگویم که نسخه مثبت ۱۳ ددپول ۲ از هر لحاظ که به آن نگاه کنیم ، دارای اشکالات فنی آشکاری‌ست که سبب می شود تجربه‌ی دیدن فیلم برایتان تلخ شود . بگذارید این‌طور بگویم ؛ این فیلم ، ترکیبی‌ست از نسخه‌ی اصلی فیلم که خودش کم اشکال نبود ، به همراه صحنه‌هایی از نسخه‌ی Super-Duper Cut که پر از اشکال فنی بود ؛ در کنار این موضوع ، صداگذاری‌هایی جدید که شوخی‌های قدیمی را بدون الفاظ رکیک بیان میکند که تقریبا نامنظم انجام شده اند ؛ همچنین شما کاملا جابه‌جایی دیالوگها را احساس می‌کنید که یک ضعف بزرگ برای یک فیلم سرهم‌بندی‌شده محسوب می‌شود . هیچ نمی‌دانم گه هدف فاکس از ساخت این نسخه چه بوده ؛ زیرا حتی اگر کودکی با سن ۱۳ سال بخواهد این نسخه را ببیند ، عملا متوجه شوخی‌ها و رفرنسهای مثبت ۱۸ سال خواهد شد و علاوه بر آن ، می‌تواند به وضوح به مشکلات متعدد فیلم پی ببرد !

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Once upon a Deadpool
Author Rating
21star1stargraygraygray
نمره‌ی نهایی فیلم
نمره‌ی منتقدین
۵
نمره‌ی دژم
۴
میانگین امتیازات: ۴.۵
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *