نقد فیلم هشتگ | #تیزرتبلیغاتی‌سینمایی

در نقد هشتگ فقط یک کلمه می‌توان گفت ؛ افتضاح ! این فیلم حتی از استانداردهای کمدی‌های ضعیف روی پرده نیز پایینتر است و به نظر می‌رسد که صرفا برای تبلیغ چند نوع جنس و یک سری خدمات ساخته شده ؛ هشتگ یک فیلم تبلیغاتی بسیار بلند است ! در ادامه همراه ما باشید و نقد فیلم هشتگ را با نقد فیلم لازانیا و نقد لس انجلس تهران مقایسه کنید تا متوجه عنق فاجعه شوید :

نقد فیلم هشتگ ( نقد هشتگ ) | یک فیلم تبلیغاتی بلند که همه چیز آن ایراد دارد !

 

فیلمنامه دیگه چیه؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم ، فیلمنامه مهمترین بخش هر فیلم است و نوع قلم ، جنس ، ظرافت کار و کاربردی بودن آن برای ساخت یک فیلم لازم و حیاتی‌ست ؛ اما مثل اینکه فیلم هشتگ از کمترین نوع فیلمنامه نیز بهره نمی برد ! این فیلم تبلیغاتی چنان مسخره و حوصله‌سربر به جلو حرکت می کند که از همان ابتدای فیلم تصمیم میگیرید از سینما خارج شوید ! جنس کمدی هشتگ اصلا و ابدا کمدی نیست و حتی از کمدیهای سطح پایین سینما نیز بدتر است . بازیگران به مسخره ترین شکل ممکن ایفای نقش کرده اند و عملا هیچ چیزی در فیلم انجام نشده . 

 

تصویری متفاوت و عجیب از بهاره رهنما در فیلم کمدی هشتگ منتشر شد
ادامه
نقد فیلم هشتگ
نقد فیلم هشتگ ( نقد هشتگ ) | درست است که تیم بازیگری درجه یک نیستند اما حداقل می توانستند تلاش کنند بازی خوبی ارائه دهند ؛ انگار کارگردان از روی عمد به بازیگران گفته تا می‌توانید بد باشید و غیرمعمول‌ترین بازی خودتان را به اشتراک بگذارید !

 

مشکلات فنی : زیاد و پر تنوع !

هشتگ از لحاظ فنی نیز مشکلات متعددی دارد که کم کم اعصابتان را به هم میریزد ؛ مثلا تدوین فیلم که عملا برای یک اثر که هیچ شروع و پایانی ندارد هم افتضاح است ؛ یا صداگذاری و موسیقی را که به کل فراموش کنید ؛ اصلاح رنگ و فیلمبرداری نیز افتضاح است و اصلا در حد استانداردهای یک فیلم سینمایی ( و یا حتی یک تله فیلم معمولی ) نیست . اگر اهل سینما باشید ، به احتمال زیاد دیدن فیلم هشتگ برایتان زجرآور می‌شود ؛ اینکه فیلمی کمدی بسازیم تا به فروش مناسب برسد و بتواند مردم را شاد کند عملی‌ست مثبت ؛ اما اینکه با ساخت فیلمی به شعور مخاطبانمان توهین کنیم ، واقعا خطرناک و ترسناک است . امیدوارم دیگر کمتر از این سبک فیلمها در سینما ببینیم .

 

نقد فیلم هشتگ ( نقد هشتگ ) | هشتگ یک فیلم تبلیغاتی است ؛ از همان ابتدای کار متوجه می‌شوید که فیلم قصد دارد شما را به سمت این موضوعات بکشاند : فلان آب‌میوه را بخورید ، فلان کار را انجام دهید ، فرزندتان را به فلان مدرسه بفرستید و … . آیا این کار توهین به درک مخاطبان نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای سینما نیست ؟
نقد فیلم The House with a Clock in its Walls | جادوی واقعی یا الکی ؟
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *