نقد فیلم اکولایزر ۲ | بکش بکش !

با نقد فیلم اکولایزر ۲ همراه دژم هستید ؛ فیلم ، شاید موفقیت قسمت اول را تکرار نکند ؛ اما حداقل طرفدارانش را راضی نگاه میدارد . در ادامه با نقد اکولایزر ۲ همراه مجله ی سینمایی دژم باشید :

 

نقد فیلم اکولایزر ۲

 

دوست داشتنی و خشن

قسمت اول اکولایزر توانست بیش از اندازه ی خود فیلم ناشرش ظاهر شود و آنقدر داستان گیرا و جذابی داشت که میتوانست شما را قانع کند چندین و چند بار به تماشایش بنشینید ! همه ی اینها یک طرف و بازی فوق العاده ی دنزل واشنگتن که بیش تر از هر چیز شما را میخکوب فیلم میکند هم از یک طرف ؛ اما حال بیایید بررسی کنیم و ببینیم که در قسمت دوم چه اتفاقی افتاده ؟

 

نقد فیلم اکولایزر ۲
با من در نیافتید …

 

نقد اکولایزر ۲ ؛ بررسی شخصیتها و جزییات

قیمت دوم هم مانند قسمت اول با خلقیات قهرمانانه ی رابرت مک کال شروع میشود ؛ مک کال هیچ جو نمی تواند با ظلمی که در حق دیگران میشود کنار بیاید و باید بگویم این شخصیت آنقدر کارهای عجیب و غریب میکند که اگر هر کسی به جز دنزل واشنگتن بازیگر این نقش بود به هیچ روشی نمیتوانستید با این کاراکتر ارتباط بگیرید ! اما چیزی که فیلم را از موفقیت قسمت اول دور میکند ، پرداختن بیش از حد به خود شخصیت رابرت مک کال و داستان های جانبیش است ؛ در قسمت اول با یک پیش درآمد کلی و شناخت نسبی وارد کشمکش داستان شدیم اما اکولایزر ۲ کمی به هم ریخته تر به نظر میرسد ؛ انگار نمیخواهد فرمول قسمت اول را عیناً تکرار کند .

 

نقد فیلم Sorry to bother you | ببخشید مزاحم شدم
ادامه
نقد اکولایزر ۲
اتحادی که زود خراب می شود !

 

رابرت مک کال ؛ سرباز نیروی دریایی

پس از ماجرای قسمت اول مک کال صد کتاب برترش را تمام میکند و به سراغ مسافرکشی میرود اما انگار دوستانش نمیخواهند بیخیال او شوند ؛ سوزان دوست و همکار سابقش طی یک حادثه کشته میشود و خب حتماً باقی داستان را حدس میزنید … . قسمت دوم فیلم در حدی نیست که بتواند یک شاهکار را پدید آورد اما تا جایی جدی است که روانتان را تحت بازی بگیرد و خودش آزاد بچرخد ؛ تقریبا چیزی شبیه به دیگر بخشهای فیلم !

 

نمره‌ی فیلم اکولایزر ۲
نمره منتقدین
۵
نمره‌ی دژم
۵
میانگین امتیازات: ۵
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *