نتیجه آرای مردمی جشنواره فجر تا امروز | ۶ فیلم باقیمانده کدامند؟

با گزارشی از نتیجه آرای مردمی جشنواره فجر تا امروز همراه دژم باشید ؛ امروز با حذف جاندار ، ۶ فیلم‌ برتر از نگاه مردم توانستند به مرحله‌ی بعدی رقابت برای محبوبترین فیلم جشنواره فجر امسال بروند .

 

نتیجه آرای مردمی جشنواره فجر تا امروز | محبوبترین فیلم جشنواره فجر امسال چیست؟

 

فیلم های ماجرای نیمروز: رد خون محمدحسین مهدویان ، شبی که ماه کامل شد نرگس آبیار ، متری شیش و نیم سعید روستایی ، سرخپوست نیما جاویدی ، بیست و سه نفر مهدی جعفری و غلامرضا تختی بهرام توکلی همچنان در لیست بیشترین آرای مردمی قرار دارند . انتظار می رود که این نتیجه گیری تا چند روز آینده ، مشخص کند که امسال کدامیک از این فیلمها محبوبترین فیلم جشنواره فجر از نظر مردم خواهند شد . البته ناگفته نماند فیلمی که به تازگی از رقابت حذف شد ، فیلم “جاندار” بود .  مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رأی‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از دو طریق این کار را انجام دهند. ساده‌ترین روش برای شرکت در رای‌گیری شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه است. راه دیگر استفاده از اپلیکیشن رای‌گیری است که مخاطبان باید جهت دسترسی به آن کد «کیو آر» روی بلیت را اسکن کنند و از طریق اپلیکشن رای بدهند .

 

فیلم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر چیست؟
ادامه

 

جشنواره فیلم فجر، جایگزینی برای جشنوارهبین‌المللی فیلم تهران بود که تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ایران برگزار می‌شد و در آن فیلم‌های برگزیده سینمای ایران در کنار آثار سینمای بین المللی به رقابت می‌پرداختند . بعد از انقلاب ، این جشنواره تعطیل شد و بعد از ۴ سال ، جشنواره فیلم فجر ، همزمان با روزهای مبارک دهه فجر، جایگزین آن شد . نخستین دوره جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۱ به دبیری حسین وخشوری برگزار شد . جشنواره فجر تا سال ۱۳۷۴ فقط به تولیدات سالانهٔ سینمای ایران می‌پرداخت . از سال ۱۳۷۴ جشنواره به صورت بین المللی برگزار می‌شود و علاوه بر سینمای ایران ، در بخش بین‌الملل به بررسی فیلم‌هایی از سینمای جهان می‌پردازد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *