شایعه : نام چهار قسمت بعدی فیلم اواتار مشخص شد !

بر طبق شایعات جدید ، نام چهار قسمت بعدی اواتار ساخته جیمز کامرون منتشر شده است ! اواتار ۲ : روش آب ، اواتار ۳ : حامل دانه ، اواتار ۴ : سوارکار تالکان و اواتار ۵ : ماموریت ایوا نام خواهد داشت !

 

نام چهار قسمت بعدی اواتار فاش شد ؟!

 

مدتی است که می دانیم جیمز کامرون قرار است چهار فیلم دیگر را به عنوان دنباله های فیلم اواتار بسازد . امروز شایعات جدیدی منتشر شده است که اسامی این چهار قسمت را فاش می کند . پیش از این خبردار شده بودیم که جیمز کامرون در ادامه ساخت اواتار روی ساخت چهار فیلم دیگر به عنوان دنباله های این اثر هنری کار می کند . اواتار یا نمایه یک فیلم علمی تخیلی است این در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۰۹ به نمایش درامد . اوتار محصول کمپانی فاکس قرن بیستم است و هزینه ساخت این فیلم ۲۳۷ میلیون دلار بوده است که ۷۸۸ /۲ میلیارد دلار فروش کرده است ‌. رسانه ها از این فیلم ها با عنوان اواتار ۲،  اواتار ۳ ، اواتار ۴ و اواتار ۵ نام می بردند و همچنین اعلام شده بود که این فیلم ها به ترتیب در دسامبر سال ۲۰۲۰، دسامبر سال ۲۰۲۱ ، دسامبر سال ۲۰۲۴ و دسامبر ۲۰۲۵ اکران خواهند شد . اما براساس مستندات جدید نام این دنباله ها به ترتیب فیلم دوم اواتار ۲ : روش آب ، فیلم سوم اواتار ۳ : حامل دانه ، فیلم چهارم اواتار ۴ : سوارکار تالکان و فیلم پنجم اواتار ۵ : ماموریت ایوا نام گذاری شده است .

 

ماجرای نیمروز ۲ ساخته می‌شود / نمایش دوباره‌ی مبارزه در جبهه‌ی حق
ادامه
نام چهار قسمت بعدی اواتار
اواتار ۲ : روش آب ، اواتار ۳ : حامل دانه ، اواتار ۴ : سوارکار تالکان و اواتار ۵ : ماموریت ایوا نام خواهد داشت !

 

کامرون پیش از این در اظهارات خود گفته بود با توجه به محتوای قسمت های بعدی قصد ندارد در دنباله هایی که بر فیلم سال ۲۰۰۹ می سازد از نام اواتار استفاده کند با این وجود اگر مستندات و گزارش های شایعه شده توسط سایت ها و خبرگذاری های مختلف درست باشد مشخص می شود که ملاحظات مربوط به بازاریابی فیلم نظر کار گردان را تغییر داده است ظاهرا جیمز کامرون در ماه های گذشته مشغول فیلم برداری فیلم های سوم و چهارم این مجموعه بوده است از بازیگران فیلم اواتار ۲۰۰۹ می توان به زویی سالدانا، سو ورثینگتون، استیون لانگ، سیگورنی ویور، میشل رودریگز و جووانی ریبیسی اشاره کرد نکته جالب توجه در باری این فیلم ها اینجاست که عموما استودیوها و سرمایه گذاران حاضر به قبول ریسک چنین پروژه ای نیستند ساخت چند فیلم سینمایی که فقط از سال ۲۰۲۰ می توان عیار موفقیت شان را سنجید با این حال به نظر می رسد وضعیت جیمز کامرون با سایر کارگردان ها متفاوت است مردی که تا امروز کارگردانی ۲ عنوان اول پرفروش ترین فیلم های سینمای جهان را در کارنامه دارد می تواند هر استودیویی را برای هر شکلی از همکاری قانع کند فیلم اواتار ۲۰۰۹ توانست جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم درام و بهترین کارگردانی را در سال ۲۰۱۰ بدست اورد همچنین توانست اسکار بهترین فیلم برداری، بهترین کارگردانی هنری و بهترین جلوهای ویژه را برنده شود فیلم اواتار نامزد بسیاری جوایز دیگر نیز در این دو مراسم شده است

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *