مینی سریال دراکولا از بی بی سی به نتفلیکس منتقل شد

شبکه بی بی سی اعلام کرده که حق پخش مینی سریال دراکولا از سازندگان شرلوک را به نتفلیکس واگذار کرده است ! با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

شبکه بی بی سی به طور رسمی اعلام کرد که حق پخش مینی سریال دراکولا از سازندگان شرلوک ( استیون موفات و مارک گتیس ) را به شبکه تلویزیونی اینترنتی نتفلیکس انتقال داده است . این مینی سریال در سه قسمت ساخته می شود و داستان آن الهام گرفته شده از داستان دراکولای برام استوکر است که از دوران ویکتوریایی شروع شده و در آن ، کنت دراکولا قصد دارد به لندن حمله کند . سازندگان شرلوک قول داده اند که قرار است این داستان معروف و هیجان انگیز را طوری بسازند که انگار شما قرار است از اول با دراکولا اشنا شوید ! همچنین این داستان با اینکه تاریک خواهد بود ؛ اما قرار شده که رگه هایی از طنز به خصوص استیون موفات و مارک گتیس در آن مشاهده شود . قطعا همکاری بی بی سی و نفلیکس شگفت انگیز است و به احتمال بسیار بالایی ، مینی سریال دراکولا به موفقیتهای بسیاری دست خواهد یافت .

 

نویسنده‌ی لوگان تهیه‌ی فیلم آخرالزمانی Y را برعهده خواهد داشت | لیست رسمی بازیگران ارائه شد
ادامه
مینی سریال دراکولا از سازندگان شرلوک به نتفلیکس منتقل شد
شبکه بی بی سی اعلام کرده که حق پخش مینی سریال دراکولا از سازندگان شرلوک را به نتفلیکس واگذار کرده است !

 

دراکولا کتابی نوشته برام استوکر نویسنده ایرلندی است که نخستین بار در سال ۱۸۹۷ منتشر شد و همچنین نام شخصیت اول این کتاب که یک خون‌آشام است. کتاب دراکولا به صورت یک رشته مکاتبات و صفحاتی از دفتر خاطرات شخصیت‌های داستان روایت می‌شود. دراکولا به گونه‌ای شخصیت پردازی شده که برای خواننده تنها حیوانی خون‌خوار ، وحشی و زشت به نظر نیاید (در فیلم‌ها درمورد خون‌خواری دراکولا اغراق می‌شود)، بلکه اشراف‌زاده تنها و مرموزی است که همه اطرافیان خود را از دست داده . کنت دراکولا موجودی تنهاست و خود او می‌گوید: به علت از دست دادن عزیزان بی‌شماری از سال‌ها قبل، با شادی و شادمانی وداع گفته و در حال حاضر در دنیای تاریکی از غم و اندوه زندگی می‌کنم که خوشی و خوشحالی در آن جایی ندارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *